Nowa odsłona sklepu internetowego!

Zmieniamy się specjalnie dla Was! Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że w środę 16 października o godzinie 19.06 swoją premierę ma odmieniony sklep internetowy Wisły Kraków! Wsłuchując się w głosy kibiców i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom prezentujemy go w nowej odsłonie, dzięki której zakupy wiślackich gadżetów i pamiątek będą jeszcze przyjemniejsze.


  • 16.10.2019r.
  • Redakcja

Sklep internetowy Białej Gwiazdy zyskał teraz nowe oblicze. Pojawiło się kilka uaktualnień i nowości, które zdecydowanie ułatwią korzystanie z jego zasobów. Teraz bez problemów znaleźć możecie koszulkę swojego ulubionego zawodnika bądź stworzyć własną, spersonalizowaną z imieniem lub z nazwiskiem. Więcej nowości odkryjecie zaglądając sami na oficjalną stronę naszego sklepu TUTAJ.

Aby móc robić zakupy w nowym sklepie, każdy kibic musi założyć nowe konto klienta (niezależnie od tego, czy posiadał je już wcześniej, korzystając ze starej odsłony sklepu). Warto pamiętać także o udzieleniu zgód marketingowych, które umożliwią powiadamianie o aktualnych promocjach drogą mailową. W ten sposób dowiecie się o nich jako pierwsi i nie przegapicie żadnej okazji!

Spwradźcie sami!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację