Nowak-Mosty zwiększa zaangażowanie

Budowanie to proces długotrwały, wymagający dobrego przygotowania i planu. Niezwykle ważne jest także staranne dobranie zaufanych Partnerów, którzy pomogą w realizacji założonych celów i ambitnych projektów, dlatego tym bardziej miło nam ogłosić, że nasz Sponsor, firma Nowak-Mosty, zwiększa swoje zaangażowanie i będzie współpracować ramię w ramię z Białą Gwiazdą przy odbudowie klubu przez kolejne 3 lata! Na mocy przedłużonej umowy, logo przedsiębiorstwa widnieć będzie nie tylko na strojach pierwszego zespołu, ale również na rękawach koszulek zawodników drużyn Akademii Wisły Kraków.


  • 21.08.2020r.
  • M. Chlebek
  • 400mm.pl

Początki współpracy Białej Gwiazdy z firmą Nowak-Mosty, która swoją siedzibę ma w Dąbrowie Górniczej, sięgają czerwca 2019 roku, kiedy to przedsiębiorstwo z województwa śląskiego zdecydowało się na dołączenie do grona Oficjalnych Partnerów krakowskiego klubu i wynajęcie skyboxa w Strefie Interior Premium Space. W miarę upływu czasu i zgodnie ze swoją dewizą „Budujemy mosty - skracamy dystans”, firma coraz mocniej angażowała się w życie 13-krotnego mistrza Polski, czyniąc kolejne kroki w stronę jeszcze większego zacieśnienia więzi. Niejednokrotnie wyrażało się to w decyzji o objęciu patronatem spotkań domowych rozgrywanych przy R22 ze Śląskiem Wrocław, z Cracovią czy z Lechem Poznań, podczas których jej logo pojawiało się na stadionowych nośnikach reklamowych oraz materiałach meczowych. Nowy Sponsor Białej Gwiazdy nie poprzestał jednak na tym, co udało się wypracować razem z Klubem do tamtego momentu.

Krokiem milowym we współpracy z firmą, na czele której stoją Władysław Nowak i Adam Adamczyk, było przeniesienie jej na jeszcze wyższy poziom. W listopadzie 2019 roku Wisła Kraków z przyjemnością mogła ogłosić, ze firma Nowak-Mosty zmieniła status na Oficjalnego Sponsora klubu z Reymonta, w związku z czym jej logo pojawiło się na rękawach trykotów pierwszej drużyny.

Teraz spółka zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem w zakresie budownictwa inżynieryjnego w ramach dróg kołowych i żelaznych - w tym budową mostów, wiaduktów, tuneli, kładek dla pieszych, przejść podziemnych, przepustów i murów oporowych, jeszcze bardziej zwiększyła swoje zaangażowanie finansowe, decydując się na znaczące przedłużenie współpracy. W związku z tym w widoczny sposób zwiększy się ekspozycja logo firmy na nośnikach reklamowych na stadionie, włączając w to bandy LED, dywany 3D, jak również ścianki reklamowe. Co więcej, niezmiernie ważnym elementem przedłużonej właśnie umowy jest zapis nadający firmie Nowak-Mosty tytuł Oficjalnego Sponsora Akademii Wisły Kraków. Logotyp  przedsiębiorstwa pojawi się na rękawach koszulek zawodników drużyn Akademii Wisły Kraków z roczników od U-7 do U-18.

Długofalowa współpraca z klubem z Reymonta jest wyrazem biznesowego zaufania między partnerami, ale także zwyczajnej kibicowskiej troski, która towarzyszy jej od samego początku. Rozsądne i przemyślane zarządzanie przedsiębiorstwem, które niedawno świętowało pięciolecie swojego istnienia, pozwala połączyć dbałość o rozwój klubu z promocją marki Nowak-Mosty i zwiększeniem jej rozpoznawalności. Nawet w obliczu trudnej sytuacji spowodowanej ogólnoświatową pandemią, która dotknęła także środowisko piłkarskie krakowski klub mógł odczuć wsparcie swojego Sponsora. W momencie, gdy mecze rozgrywane były bez publiczności, dzięki wsparciu firmy na sektorze E pojawiły się dwie reklamy wielkoformatowe, a jako powierzchnia reklamowa posłużyły także barierki za obiema bramkami.

„Od samego początku współpraca z Nowak-Mosty opiera się o ważne dla funkcjonowania klubu normy i wartości. Nasz Sponsor doskonale wpisuje się w politykę rodzinnego przedsiębiorstwa, co bez wątpienia jest kolejnym aspektem łączącym firmę mającą korzenie w województwie śląskim z naszym klubem. Wspólna myśl biznesowa, patrzenie i podążanie w jednym kierunku i współpraca oparta na partnerstwie to aspekty, będące podstawą kooperacji z Nowak-Mosty” - zaczął Dawid Błaszczykowski, Prezes Wisły Kraków SA. „Jesteśmy wdzięczni Panom Nowakowi i Adamczykowi za zwiększenie zaangażowania i dokładanie istotnej cegiełki niezbędnej do odbudowy klubu. Cieszymy się, że logo firmy będzie widnieć nie tylko na strojach meczowych pierwszej drużyny, ale także młodych adeptów futbolu z wiślackiej Akademii. Właśnie dzięki Sponsorom takim, jak Nowak-Mosty możemy z wiarą patrzeć w przyszłość, stopniowo realizując postawione przed nami zadania na wielu płaszczyznach. Głęboko wierzę, że wspólnymi siłami nasza misja zakończy się pomyślnie” - dodał.

„Myślę, że nie byłoby nas tu, gdyby nie obecne władze klubu, które pozwoliły uwierzyć w powodzenie tego projektu. Dzięki ich podejściu i stworzeniu niecodziennego klimatu opartego na zaufaniu i prawdziwości zdecydowaliśmy się przedłużyć dotychczasową współpracę o 3 lata. Dostrzegamy potencjał biznesowy Wisły Kraków i możliwości, które płyną z tej kooperacji. Mamy nadzieję, że uda się nam razem wybudować most do sukcesów Wisły” - powiedział Władysław Nowak, Prezes firmy Nowak-Mosty. „Rozpiera nas duma, iż staliśmy się częścią wiślackiej rodziny, którą współtworzą wyjątkowi ludzie. Pragniemy podziękować Panu Prezesowi Dawidowi Błaszczykowskiemu za autentyczność i życzliwość oraz ogromny wkład włożony w misję, w jakiej mamy możliwość uczestniczyć. Pragnę podkreślić także rolę Tomasza Czwartkiewicza - to właśnie Dyrektor Sprzedaży Wisły otoczył nas opieką i wprowadził do wiślackiego środowiska biznesowego, zarażając sympatią do Białej Gwiazdy. Bezapelacyjnie również i z tego powodu warto być częścią tak wspaniałego klubu!” - dodał Adam Adamczyk, Wiceprezes Nowak-Mosty.

Firma Nowak-Mosty prężnie rozwija się na rynku projektów budowlanych, nie bojąc się korzystać z odważnych i innowacyjnych rozwiązań, aby zapewnić jak najwyższe standardy oraz zagwarantować zadowolenie inwestorów. Wyróżnia się jakością i terminowością usług, a także nowoczesną bazą sprzętową i transportową, dzięki czemu może pochwalić się realizacją kilkudziesięciu ważnych projektów, których długą listę już wkrótce uzupełni chociażby budowa zachodniej obwodnicy Podłęża czy ukończenie prac mostowych w ramach budowy wiaduktu kolejowego nad ul. Armii Krajowej w Krakowie. Przez pięć lat swojej działalności wyrosła na jednego z liderów branży infrastruktury mostowej w Polsce, co znajduje potwierdzenie chociażby w wygranym niedawno wraz z firmą COMPLEX Dąbrowa Górnicza przetargu na ogromną inwestycję kolejową, obejmującą budowę centrum przesiadkowego wraz z tunelem pod torami kolejowymi w Dąbrowie Górniczej.

Cieszymy się, że nadal razem będziemy mogli budować przyszłość!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV