Pakiety biletowe na rundę finałową już dostępne!

Runda zasadnicza dobiegła końca, ale to nie koniec emocji z udziałem Wiślaków w trwających rozgrywkach. Przed nami cztery domowe spotkania, w których podopieczni trenera Macieja Stolarczyka będą dążyli do wywalczenia kompletu punktów. Sprzedaż pakietów wejściówek na rundę finałową, obejmujących cztery spotkania, właśnie wystartowała!


  • 15.04.2019r.
  • Redakcja

Pakiety wejściówek na rundę finałową, w której Biała Gwiazda zmierzy się przy R22 z Wisłą Płock, ze Śląskiem Wrocław, z Koroną Kielce oraz z Miedzią Legnica, są już dostępne w Strefie Kibica, na stronie bilety.wisla.krakow.pl oraz w Kafeterii MyBenefit. Po zakupie pakietu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.

UWAGA! Do zakupu pakietu KONIECZNE JEST POSIADANIE WAŻNEJ KARTY KIBICA. Pakiety obejmujące mecze w rundzie finałowej przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet.

Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.

Cennik pakietów na rundę finałową:

Pakiety na rundę finałową w Strefie Kibica można zakupić:

- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00; w sobotę i w niedzielę w godzinach 11.00-16.00

- w dniu meczu z Wisłą Płock (22 kwietnia) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu

Uwaga! Sprzedaż pakietów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu z Wisłą Płock (22 kwietnia) o godzinie 16.00.

Zapraszamy!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację