Pakiety VIP na rundę finałową w sprzedaży

Rozgrywki Lotto Ekstraklasy wchodzą w ostatnią fazę, a to oznacza, że przed Wiślakami cztery starcia na stadionie przy Reymonta. W każdym z nich zawodnicy Białej Gwiazdy walczyć będą o komplet punktów i możliwie jak najwyższą lokatę na koniec sezonu. Swoją postawą na przestrzeni ostatnich miesięcy drużyna Białej Gwiazdy zasłużyła na wsparcie do samego końca, pokażmy więc, że kibice z sektorów VIP są z nimi na dobre i na złe! Sprzedaż internetowa pakietów VIP na domowe spotkania ruszyła dzisiaj.


  • 16.04.2019r.
  • Redakcja

Pakiety VIP do strefy MAX-Fliz VIP Gold oraz Tyskie VIP Silver obejmują spotkania rozgrywane przy R22 z Wisłą Płock, Śląskiem Wrocław, Koroną Kielce oraz Miedzią Legnica. Pakiety dostępne są tylko w sprzedaży internetowej za pośrednictwem strony eventim.pl.

Strefa VIP na stadionie Wisły Kraków to miejsce dla wymagających kibiców, którzy lubią celebrować widowisko sportowe w wyjątkowych warunkach. To także przestrzeń dla biznesu i warty uwagi punkt na mapie Krakowa, w którym można w ciekawy sposób spędzać czas.

W centralnej części zachodniej trybuny znajduje się Strefa Max-Fliz VIP Gold. Jest to elegancko urządzona przestrzeń z dostępem do cateringu, z której goście mogą korzystać już od 2 godzin przed meczem. Na kibiców, którzy wybiorą się na mecz do tej strefy czeka wygodny fotel ze znakomitą widocznością na murawę oraz możliwość spotkania z piłkarzami Białej Gwiazdy po meczu. Strefa Gold to także doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. Więcej informacji o strefie Max-Fliz VIP Gold znajdą Państwo TUTAJ.

Strefa Tyskie VIP Silver znajduje się w sąsiedztwie strefy Gold. Goście korzystający z tej przestrzeni mają zapewniony wygodny fotel i dobrą widoczność na sytuację na boisku. W cenie biletu gwarantowane jest ciepłe danie do wyboru oraz dowolny napój. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń i dedykowana Strefa Rozrywki Tyskie dodają temu miejscu wyjątkowego klimatu. Dodatkowe informacje na temat strefy Tyskie VIP Silver znajdą Państwo TUTAJ.

Jeśli nie podjęli Państwo jeszcze decyzji, który sektor wybrać zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, filmu oraz wzięcia udziału w wirtualnym spacerze po strefie VIP - TUTAJ.

Jeśli nie możesz być obecny na stadionie na wszystkich czterech spotkaniach, istnieje także możliwość zakupu pojedynczego biletu na mecz z Wisłą Płock. Wejściówki dostępne są w sprzedaży zarówno stacjonarnej, jak i internetowej.

UWAGA! Nie zwlekaj i kup bilet wcześniej. Od rundy wiosennej 2019 w dniu meczu ceny biletów VIP będą wyższe o 20% w stosunku do ceny standardowej. W związku z tym bilety na mecze zwykłe do strefy MAX-Fliz VIP Gold będą do nabycia za 300 zł (zamiast 250 zł), a wejściówki do strefy Tyskie VIP Silver za 150 zł (zamiast 125 zł).

Dzieciom do 6. roku życia przysługuje darmowa wejściówka do Strefy VIP. 

Bilety można nabywać w siedzibie klubu - na I piętrze nad Strefą Kibica (wejście od ul. Reymonta). Płatność: zarówno gotówką, jak i przy użyciu kart płatniczych, jednak aby uniknąć czekania w kolejce zachęcamy do nabywania biletów wcześniej za pośrednictwem strony eventim.pl.Godziny funkcjonowania Działu Sprzedaży VIP:
poniedziałek-piątek: od 9.00 do 17.00 na I piętrze nad Strefą Kibica.

Dojazd do Strefy VIP od ulicy Reymonta (pomiędzy starą a nową halą Wisły) lub od ulicy Chodowieckiego.

Informacje o Strefie i biletach VIP:
tel.: +48 789 406 372
e-mail: [email protected]

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację