R22azem na wirtualnym stadionie w Grodzisku

Za nami już wyjazdowe spotkanie z Rakowem Częstochowa, podczas którego wspólnie wspieraliśmy Wiślaków z perspektywy trybun wirtualnego stadionu. Nie odpuszczamy ani na moment, ponieważ już należy rozpocząć przygotowania do kolejnego wyjazdu, tym razem do Grodziska! R22azem możemy pokazać jedność Białej Gwiazdy! 


  • 09.11.2020r.
  • Redakcja

Po delegacji w Bełchatowie przyszedł czas na spotkanie z Wartą Poznań, które zaplanowano na 21 listopada, na godzinę 20.00. Nie możemy kibicować Wiślakom z perspektywy trybun, ale to nie znaczy, że nie możemy pokazać im, że nadal ich wspieramy, a nasze serca biją w jednym rytmie. R22azem wypełnimy Wirtualny Stadion w Grodzisku!

Aby to zrobić, mamy do swojej dyspozycji bilety-cegiełki, a także pakiety, w ramach których każdy kibic otrzyma personalizowane pamiątki dedykowane rozgrywanemu meczowi. Dzięki temu, kiedy już wrócimy na R22, aby wspólnie dopingować naszych ulubieńców z trybun, będziemy mogli cofnąć się wspomnieniem do momentu, gdy zdecydowaliśmy się na pomoc klubowi w trudnym czasie pandemii, na dowód czego wiślacką kolekcję wzbogacą m.in bilety kolekcjonerskie ze starć z Wartą Poznań i Zagłębiem Lubin. W sprzedaży dostępne są cztery rodzaje pakietów:

Gwarantujemy wysyłkę pakietów na terenie Polski, dostawa za granicę jest dodatkowo płatna.

Bilety kolekcjonerskie zmieniać się będą w zależności od meczu, któremu są dedykowane, dzięki czemu będziesz miał szansę zdobyć całą kolekcję pamiątek!

Zapełnijmy razem wirtualny stadion! Bilety oraz pakiety można nabywać na dedykowanej stronie, która dostępna jest TUTAJ.

UWAGA! Termin realizacji - ze względu na produkcję nagród - wynosi około 14 dni roboczych.

Wspierajmy Wisłę R22azem!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację