R22azem w domu #2 - #WARWIS i #WISZAG

Mecz z ekstraklasowym liderem Rakowem Częstochowa już niedługo, ale nie tylko w tym spotkaniu Wiślacy będą potrzebowali Waszego wsparcia. Po wizycie w Bełchatowie przyjdzie im się zmierzyć w delegacji z Wartą Poznań oraz z Zagłębiem Lubin przy Reymonta. R22azem możemy zagrzewać drużynę Białej Gwiazdy do boju i pokazać, że w jedności siła!


  • 05.11.2020r.
  • Redakcja

Nie możemy kibicować Wiślakom z perspektywy trybun, ale to nie znaczy, że nie możemy pokazać im, że nadal ich wspieramy, a nasze serca biją w rytmie Białej Gwiazdy. Pomimo trudnych warunków, ekstraklasowe rozgrywki trwają nadal, a drużyna z Reymonta walczy o to, by jak najwyżej piąć się w ligowej tabeli. 21 listopada, w ramach 10. kolejki PKO BP Ekstraklasy, stanie w szranki w Poznaniu z tamtejszą Wartą, by tydzień później podjąć u siebie Zagłębie Lubin. Będą to kolejna szanse, by nadal pokazywać, że siłą tego klubu są jego kibice! R22azem możemy wypełnić Wirtualny Stadion!

Aby to zrobić, mamy do swojej dyspozycji bilety-cegiełki, a także pakiety, w ramach których każdy kibic otrzyma personalizowane pamiątki dedykowane rozgrywanemu meczowi. Dzięki temu, kiedy już wrócimy na R22, aby wspólnie dopingować naszych ulubieńców z trybun, będziemy mogli cofnąć się wspomnieniem do momentu, gdy zdecydowaliśmy się na pomoc klubowi w trudnym czasie pandemii, na dowód czego wiślacką kolekcję wzbogacą m.in bilety kolekcjonerskie ze starć z Wartą Poznań i Zagłębiem Lubin. W sprzedaży dostępne są cztery rodzaje pakietów:

Gwarantujemy wysyłkę pakietów na terenie Polski, dostawa za granicę jest dodatkowo płatna.

Bilety kolekcjonerskie zmieniać się będą w zależności od meczu, któremu są dedykowane, dzięki czemu będziesz miał szansę zdobyć całą kolekcję pamiątek!

Zapełnijmy razem wirtualny stadion! Bilety oraz pakiety można nabywać na dedykowanej stronie, która dostępna jest TUTAJ.

UWAGA! Termin realizacji - ze względu na produkcję nagród - wynosi około 14 dni roboczych.

Wspierajmy Wisłę R22azem!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację