Raport z budowy sklepu klubowego

Z myślą o sympatykach 13-rotnego mistrza Polski w narożniku sektora D Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana powstaje nowy sklep klubowy na miarę 115-letniej historii Wisły Kraków. Z przyczyn niezależnych od klubu w ostatnim czasie nastąpiły opóźnienia w realizacji budowy.

 


  • 25.11.2021r.
  • Redakcja
  • B. Ziółkowski

Prowadzone prace mają na celu aranżację i dostosowanie przestrzeni, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewniając im najwyższy komfort. Opóźnienia w budowie klubowego sklepu wynikają z bieżącej sytuacji pandemicznej i specyfikacji projektu powstającego sklepu, co wiąże się z wykorzystaniem konkretnych elementów - w tym specjalistycznego sprzętu multimedialnego będącego kluczowym komponentem wykończenia - które aktualnie są niedostępne na polskim rynku. Czas sprowadzenia dedykowanych projektowi materiałów wpływa na kontynuację dalszych prac i spowalnia proces.

Dotychczasowe prace objęły między innymi :

- rozbiórkę związaną z podziałem strefy kibica oraz usunięcie punktu cateringowego;
- likwidację wszelkich niepotrzebnych zabudowań działowych oraz części konstrukcji schodów;
- przygotowanie pod wykończenie części handlowych, pomieszczenia dedykowanego sprzedaży internetowej, a także części socjalnej wraz z łazienką dla niepełnosprawnych;
- uporządkowanie instalacji elektrycznej;
- wykonanie instalacji do nowej oddzielnej klimatyzacji;
- montaż ścianek działowych w części magazynowej;
- likwidację oznakowania awaryjnego;
- powstanie projektów aranżacji powierzchni sklepu, zabezpieczenia antykradzieżowego, oświetlenia, monitoringu oraz nagłośnienia.

O postępach w pracach remontowych będziemy informować na bieżąco.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV