Rozpoczynamy sprzedaż karnetów VIP na sezon 2019/20

Nowy sezon rozgrywek Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami. Dzięki Drużynie z Charakterem możemy spodziewać się kolejnych emocjonujących spotkań przy Reymonta. Kupując karnet VIP możesz już teraz zapewnić sobie prestiżowe miejsce z najlepszą widocznością na stadionie, aby przez cały sezon móc śledzić z bliska poczynania Białej Gwiazdy w komfortowych warunkach.


  • 29.05.2019r.
  • Redakcja

Od 29 maja 2019 można nabywać karnety na sezon 2019/2020 do Stref Max-Fliz VIP Gold i Tyskie VIP Silver za pośrednictwem strony eventim.pl. Kupując karnet VIP wchodzisz do ekskluzywnego grona kibiców Białej Gwiazdy!

Pakiety prezentowe będą do odbioru od pierwszego meczu domowego Wisły Kraków w sezonie 2019/2020.

Strefa VIP na stadionie Wisły Kraków to miejsce dla najbardziej wymagających, którzy lubią celebrować widowisko sportowe w wyjątkowych warunkach. To także przestrzeń dla biznesu i warty uwagi punkt na mapie Krakowa, gdzie można w ciekawy sposób spędzać czas.

W centralnej części zachodniej trybuny znajduje się Loża Max-Fliz VIP Gold. Jest to elegancko urządzona przestrzeń z dostępem do cateringu, z której goście mogą korzystać już od 2 godzin przed meczem. Na kibiców wybierających się na mecz do tej strefy czeka wygodny fotel ze znakomitą widocznością na murawę oraz możliwość spotkania z piłkarzami Białej Gwiazdy po meczu. Strefa Max-Fliz VIP Gold, to idealne miejsce na spotkania biznesowe. Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

Strefa Tyskie VIP Silver znajduje się w sąsiedztwie strefy Gold. Goście korzystający z tej przestrzeni mają zapewniony wygodny fotel i dobrą widoczność na sytuację na boisku. W cenie biletu gwarantowane jest ciepłe danie do wyboru oraz dowolny napój. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń i dedykowana Strefa Rozrywki Tyskie dodają temu miejscu wyjątkowego klimatu. Dodatkowe informacje na temat Loży Tyskie VIP Silver znajdą Państwo TUTAJ.


Dzieciom do 6. roku życia przysługuje darmowa wejściówka do Strefy VIP.

Posiadacze karnetów VIP na sezon 2018/2019 mogą zakupić karnet na to samo miejsce do dnia 10 czerwca 2019 w preferencyjnej cenie. Więcej informacji pod nr tel. tel.: 789 406 372 oraz e-mail: [email protected]

Bilety można nabywać on-line za pośrednictwem strony eventim.pl. O starcie sprzedaży stacjonarnej poinformujemy wkrótce.

Godziny funkcjonowania Działu Sprzedaży VIP:
• poniedziałek-piątek: od 9.00 do 17.00 na I piętrze nad Strefą Kibica.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację