Rusza sprzedaż biletów na mecz z Pogonią Szczecin

W przedostatniej kolejce PKO Ekstraklasy przed zimową przerwą Wiśle Kraków przyjdzie się zmierzyć na własnym obiekcie z drużyną Pogoni Szczecin. Z zajmującym aktualnie trzecie miejsce przeciwnikiem podopieczni Artura Skowronka zagrają w piątek 13 grudnia o godzinie 20.30. Sprzedaż biletów na to spotkanie właśnie wystartowała!


  • 18.11.2019r.
  • Redakcja

Bilety na mecz Wisła Kraków - Pogoń Szczecin można nabywać od poniedziałku, 18 listopada, od godziny 12.00 w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich kibiców, Klub nawiązał współpracę z popularnymi portalami KupBilet.pl, a także ebilet.pl, co umożliwi sprzedaż wejściówek na mecze Białej Gwiazdy nie tylko na stadionie i za pośrednictwem strony internetowej. Dodatkowo, wejściówki będzie można nabywać w wybranych punktach Kolporter oraz w salonach Empik.

UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Posiadanie Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.

Ponadto dzięki współpracy z firmą Domino's do każdego biletu zakupionego w Strefie Kibica dołączony będzie promocyjny kupon na pizzę do wykorzystania w lokalach w Krakowie lub przy zamówieniach internetowych. Promocja ważna do wyczerpania zapasów.

Przypominamy o specjalnej ofercie biletowej skierowanej do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba biletów jest ograniczona!

Bilety na mecz z Pogonią w Strefie Kibica można zakupić:
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00, sobota w godzinach 11.00-16.00;
- w dniu meczu z Pogonią (piątek, 13 grudnia) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu (warunkiem jest dostępność biletów).

Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (13 grudnia) o godzinie 21.15 (warunkiem jest dostępność biletów).

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację