Rusza sprzedaż karnetów na sezon 2019/20!

Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną poprzedniej kampanii stanowiła pokaz siły wiślackich Kibiców oraz ich miłości do Białej Gwiazdy. Już niebawem nadejdzie kolejna szansa, by jeszcze raz udowodnić, że liczą się czyny, nie słowa - sprzedaż abonamentów na sezon 2019/20 właśnie wystartowała!


  • 29.05.2019r.
  • Redakcja

Sprzedaż karnetów na nowy sezon w internecie właśnie wystartowała! Od czwartku (30.05) swoje abonamenty będziecie mogli nabywać stacjonarnie w Strefie Kibica. W poprzednich rozgrywkach ekipa prowadzona przez trenera Stolarczyka dała nam wszystkim mnóstwo powodów do radości. Zawodnicy Białej Gwiazdy wielokrotnie dali pokaz pięknej krakowskiej piłki, a przede wszystkim udowodnili, że są Drużyną z Charakterem. Czas więc, by odpłacić się naszym bohaterom za wszystkie niesamowite emocje i okazać wsparcie przed czekającymi ich nowymi wyzwaniami.

Karnet Sezon 2019/20, to co najmniej 18 spotkań rozgrywanych na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana! W tym Derby Krakowa, pojedynek z Mistrzem Polski - Piastem Gliwice oraz starcia z Legią Warszawa czy Lechem Poznań, a także powracającymi do najwyższej polskiej ligi: ŁKS-em Łódź i Rakowem Częstochowa! Podopieczni Macieja Stolarczyka zasługują jednak, by trybuny przy R22 wspierały Wiślaków podczas każdego spotkania!

Ja zostaję, a Ty? Za pozostanie w zespole, które można wyrazić przedłużeniem karnetu na sezon 2018/19 lub karnetu Wiosna 2019 na abonament obowiązujący w kolejnej kampanii dostaniecie 30% zniżki!

Rezerwacja miejsca dla osób, które wznawiają swój abonament mija w poniedziałek (17.06) o godzinie 23:59. Aby wykupić swoje miejsce, należy zalogować się na swoje konto w serwisie www.bilety.wisla.krakow.pl i wejść w zakładkę TWOJE ZAKUPY.

Dołącz do drużyny! Tych, którzy jeszcze nie zaznali zaszczytu bycia karnetowiczem Białej Gwiazdy, także zapraszamy do zakupy całorocznych wejściówek! Kupując lub przedłużając karnet podpisujesz kontrakt z Wisłą Kraków, stając się jednym z jej najważniejszych zawodników!

SPRZEDAŻ KARNETÓW NA RUNDĘ WIOSENNĄ RUSZY PO OGŁOSZENIU OFICJALNEGO TERMINARZA EKSTRAKLASY NA SEZON 2019/20. O WSZYSTKIM POINFORMUJEMY W OSOBNYM KOMUNIKACIE.

Razem zróbmy kolejny krok! Karnety można nabyć już od 285 zł (ulgowy) i 410 zł (normalny). Pakiety na sezon 2019/20 (runda zasadnicza i finałowa) możecie nabywać w Strefie Kibica na stadionie (wejście od ulicy Reymana) oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl, a także w kafeterii MyBenefit. Niezmiennie karnety wraz ze zniżką wyłącznie w Strefie Kibica będą mogli nabywać posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ (Sektor F).

Abonament na cały sezon pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze! Przedłużając Karnet Sezon 2019/20 zyskasz nawet 205 złotych (normalny) i 170 złotych (ulgowy) w porównaniu do skorzystania z opcji pakietów na jedną rundę. Natomiast stając się nowym posiadaczem Karnetu Sezon 2019/20 możesz zaoszczędzić do 100 złotych (normalny) i do 85 złotych (ulgowy)! Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Sprzedaż obejmuje następujące sektory: A11, A21, A22 A23, B21, B22, B23, C1, C2, C4, C5, D21, D22, D23, D24, E13, E14, E15, E21, E22, E23, E24, E25, E26, F12, F21, F22, F23 F24, G1, H22, H23.

UWAGA! Do zakupu karnetu niezbędne jest posiadanie ważnej Karty Kibica!

Kupiłeś już karnet, ale chcesz zmienić miejsce na wybrany mecz?
 Od teraz to możliwe! Specjalnie dla posiadaczy Karnetów Sezon 2019/20 wprowadzamy nową funkcjonalność! Wczasie trwających rozgrywek Ekstraklasy będziecie mogli zmienić miejsca na wybrany przez siebie mecz po przez zakup nowego biletu!

Masz karnet, a nie możesz pojawić się na meczu? Zwolnij miejsce komuś innemu! Od tego sezonu taka opcja będzie również dostępna!

Podobnie jak w przypadku kampani karnetowej Wiosna 2019, do sprzedaży trafią również BONY KARNETOWE. Więcej informacji już wkrótce na naszej stronie oraz na prawdziwa.wisla.krakow.pl!


W SEZONIE 2019/20 OBOWIĄZYWAĆ BĘDĄ NASTĘPUJĄCE CENY BILETÓW:


Kupno karnetu to za duży wydatek? Nie ma problemu! Teraz przy zakupie abonamentu możesz skorzystać z wygodnych rat PayU! Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Kup karnet i obierz bonus od Sponsora Głównego Białej Gwiazdy - LvBet! Każdy kibic, który zostanie z nami lub dołączy do drużyny, a ukończył 18. rok życia otrzyma, 50 złotych do wykorzystania w Zakładach Bukmacherskich LvBet! Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Nie masz jeszcze Karty Kibica Wisły Kraków? Zapraszamy TUTAJ! Dzięki Karcie Kibica z funkcją cashback przy zakupie karnetów otrzymujesz 2% zwrotu! Nie zapomnij również, że pieniądze, które zgromadzisz na swoim koncie cashback możesz przekazać na konto Klubu! Więcej na stronie cashback.wisla.krakow.pl!

A Ty dołączysz do drużyny? Pora na drugi krok!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację