Ruszyła III tura sprzedaży karnetów na sezon 2019/2020!

Po emocjonującym meczu z Górnikiem Zabrze Wiślacy dopisali do swojego konta pełną pulę punktów. I choć było to już drugie spotkanie rozgrywane przy Reymonta, wciąż jeszcze można nabyć karnety na sezon 2019/2020 i rundę jesienną 2019! Właśnie wystartowała III tura sprzedaży i to już ostatnia szansa na zagwarantowanie sobie najlepszego możliwego miejsca na każdym domowym meczu Białej Gwiazdy.


  • 06.08.2019r.
  • Redakcja

Rozpoczęty sezon od samego początku niesie ze sobą mnóstwo emocji, a będzie ich jeszcze więcej. Na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana Wiślaccy kibice będą mieli możliwość obejrzenia m.in. Derbów Krakowa, pojedynku z Mistrzem Polski - Piastem Gliwice oraz starć z Legią Warszawa czy Lechem Poznań. Ja zostaję, a Ty?

Dołącz do drużyny! Tych, którzy jeszcze nie zaznali zaszczytu bycia karnetowiczem Białej Gwiazdy, także zapraszamy do zakupu całorocznych wejściówek! Kupując lub przedłużając karnet podpisujesz kontrakt z Wisłą Kraków, stając się jednym z jej najważniejszych zawodników!

Razem zróbmy kolejny krok! Karnety w ramach III tury na cały sezon można nabyć już od 255 zł (ulgowy) 365 zł (normalny), a na rundę jesienną od 140 zł (ulgowy) i 200 zł (normalny). Karnety możecie nabywać w Strefie Kibica na stadionie (wejście od ulicy Reymana) oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl, a także w kafeterii MyBenefitNiezmiennie karnety wraz ze zniżką wyłącznie w Strefie Kibica mogą nabywać posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ (Sektor F).

Abonament na cały sezon pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze i uniknąć tracenia czasu, czekając w kolejce!

Sprzedaż obejmuje następujące sektory: A11, A21, A22 A23, B21, B22, B23, C1, C2, C4, C5, D21, D22, D23, D24, E13, E14, E15, E21, E22, E23, E24, E25, E26, F12, F21, F22, F23 F24, G1, H22, H23.

UWAGA! Do zakupu karnetu niezbędne jest posiadanie ważnej Karty Kibica!

Kupiłeś już karnet, ale chcesz zmienić miejsce na wybrany mecz?
 Od teraz to możliwe! Specjalnie dla posiadaczy Karnetów Sezon 2019/20 wprowadzamy nową funkcjonalność! W czasie trwających rozgrywek Ekstraklasy będziecie mogli zmienić miejsca na wybrany przez siebie mecz po przez zakup nowego biletu! 

Masz karnet, a nie możesz pojawić się na meczu? Zwolnij miejsce komuś innemu! Od tego sezonu dostępna jest taka opcja!

Podobnie jak w przypadku kampani karnetowej Wiosna 2019, w sprzedaży są również BONY KARNETOWE. Więcej informacji na naszej stronie oraz na prawdziwa.wisla.krakow.pl!


W SEZONIE 2019/20 OBOWIĄZUJĄ NASTĘPUJĄCE CENY BILETÓW:


Kupno karnetu to za duży wydatek? Nie ma problemu! Teraz przy zakupie abonamentu możesz skorzystać z wygodnych rat PayU! Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Kup karnet i obierz bonus od Sponsora Głównego Białej Gwiazdy - LvBet! Każdy kibic, który zostanie z nami lub dołączy do drużyny, a ukończył 18. rok życia otrzyma, 50 złotych do wykorzystania w Zakładach Bukmacherskich LvBet! Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Nie masz jeszcze Karty Kibica Wisły Kraków? Zapraszamy TUTAJ! Dzięki Karcie Kibica z funkcją cashback przy zakupie karnetów otrzymujesz 2% zwrotu! Nie zapomnij również, że pieniądze, które zgromadzisz na swoim koncie cashback możesz przekazać na konto Klubu! Więcej na stronie cashback.wisla.krakow.pl!

A Ty dołączysz do drużyny? Pora na drugi krok!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację