Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Miedzią Legnica

Spotkanie Wisły z Miedzią Legnica zakończy zmagania krakowian w sezonie 2018/2019. Rywalizacja z Zielono-Niebiesko-Czerwonymi odbędzie się w sobotę 18 maja o godzinie 15.30. Chcesz obejrzeć Białą Gwiazdę w akcji po raz ostatni w trwających rozgrywkach? Możesz nabyć już bilety upoważniające do uczestnictwa w tym meczu!


  • 29.04.2019r.
  • Redakcja

W bilety na mecz Wisła Kraków-Miedź Legnica można zaopatrywać się od poniedziałku 29 kwietnia w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.


Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich kibiców, Klub nawiązał współpracę z popularnym portalem KupBilet, która umożliwi sprzedaż biletów na mecze Białej Gwiazdy nie tylko, tak jak to było do tej pory, na stadionie i za pośrednictwem oficjalnej strony Wisły dedykowanej sprzedaży biletów, ale od dzisiaj także i poprzez platformę KupBilet. Dodatkowo, wejściówki będzie można nabywać w wybranych punktach Kolporter oraz salonach Empik.


UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.


Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.


Cennik biletów dla posiadaczy Kart Kibica na mecz z Miedzią Legnica w sezonie 2018/2019:

Cennik biletów na mecz z Miedzią Legnica w sezonie 2018/2019 dla kibiców nieposiadających Kart Kibica:

Przypominamy o specjalnej ofercie biletowej skierowanej do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba biletów jest ograniczona!

Bilety na mecz z Miedzią Legnica w Strefie Kibica można zakupić:

- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00; w sobotę w godzinach 11.00-16.00

- w dniu meczu z Miedzią Legnica (18 maja) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu

Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (18 maja) o godzinie 16.00

Zapraszamy!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację