Ruszyła sprzedaż karnetów Wiosna 2020!

Rok temu udowodniliście, że tym, co robi różnicę i co ma wielką moc sprawczą są „Czyny. Nie słowa”. Potem stanęliście przed ważnym pytaniem, czy jesteście gotowi na zrobienie kolejnego kroku w przód. Nie bacząc na nic, stanęliście na wysokości zadania, pewnie i odważnie odpowiadając: „Ja zostaję, a Ty?”. Trwacie niezłomnie, wierząc w Białą Gwiazdę. Wierząc, że „Nigdy nie zginie”. 


  • 07.01.2020r.
  • Redakcja

„Nigdy nie zginie” - to słowa kapitana zespołu Jakuba Błaszczykowskiego, pod którymi podpisują się obiema rękami pozostali zawodnicy, co udowodnili już wielokrotnie w ostatnich miesiącach. Pomimo niepowodzeń nie składali broni, ale niezłomnie walczyli dalej, by wrócić na zwycięskie tory. W ostatnich dówch spotkaniach udowodnili, że nie ma rzeczy niemożliwych, osiągając zamierzony cel i wygrywając dwa spotkania kończące rok. W tym czasie u ich boku cały czas byliście Wy - Kibice - wierząc w nich i zagrzewając do nieustannej walki. Teraz przed nami runda prawdziwej wierności, w której tak ważna będzie kontynuacja zaczętej pracy i w której po raz kolejny tak ważni będziecie Wy - Kibice - którzy dzięki swojej wierze jesteście siłą Klubu.

Sprzedaż karnetów w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl na rundę wiosenną oraz finałową właśnie wystartowała! Pierwsza część sezonu nie należała do najłatwiejszych, jednak przed jej zakończeniem Wiślacy odwrócili negatywny trend i ponownie dostarczyli wiele radości wszystkim kibicom Białej Gwiazdy. Teraz czas na kontynuowanie wykonanej pracy i walkę o jak najwyższe miejsce!

Karnet Wiosna 2020, to dziewięć spotkań rozgrywanych na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie. Emocji w tej części sezonu będzie jeszcze więcej niż poprzednio, ponieważ Biała Gwiazda rozegra dwa mecze z kategorii TOP, z Lechem Poznań oraz z Legią Warszawa, które z takim Kibicami, jak Wy pozwolą z pewnością po raz kolejny bić rekordy frekwencji! Podopieczni trenera Artura Skowronka potrzebują Waszego wsparcia z trybun podczas każdego domowego spotkania!

Rezerwacja miejsca dla osób, które wznawiają swój abonament mija w niedzielę 19 stycznia o godzinie 23.59. Aby wykupić swoje miejsce, należy zalogować się na swoje konto w serwisie bilety.wisla.krakow.pl i wejść w zakładkę TWOJE ZAKUPY.

Przypominamy o możliwości zwolnienia miejsca karnetowego lub przekazania go innej osobie.


Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji bycia karnetowiczem Białej Gwiazdy, także zapraszamy do zakupu wejściówek! 

Karnety można nabyć już od 190 zł (ulgowy) i 270 zł (normalny). Niezmiennie karnety wraz ze zniżką wyłącznie w Strefie Kibica będą mogli nabywać posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ (Sektor F) oraz weterani (Sektor A11).

Kupno karnetu to za duży wydatek? Nie ma problemu! Teraz przy zakupie abonamentu możesz skorzystać z wygodnych rat PayU! Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Podobnie jak w przypadku poprzednich kampani karnetowych także i tym razem w sprzedaży dostępne są również BONY KARNETOWE, które nabyć możecie za pośrednictwem strony prawdziwa.wisla.krakow.pl!

UWAGA! Do zakupu karnetu niezbędne jest posiadanie ważnej Karty Kibica!

Nie masz jeszcze Karty Kibica Wisły Kraków? Zapraszamy TUTAJ! Dzięki Karcie Kibica z funkcją cashback przy zakupie karnetów otrzymujesz 2% zwrotu! Nie zapomnij również, że pieniądze, które zgromadzisz na swoim koncie cashback możesz przekazać na konto Klubu! Więcej na stronie cashback.wisla.krakow.pl!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację