Salumanus nowym sponsorem Wisły Kraków Blind Football!

Firma Salumanus dołączyła do drużyny Wisły Kraków w Blind Footballu! Polski dystrybutor rozwiązań teleinformatycznych poszerzył grono sponsorów naszego zespołu rywalizującego w niezwykłej dyscyplinie.


  • 16.05.2019r.
  • Redakcja

Firma Salumanus powstała w 2002 roku, specjalizuje się w dostarczaniu komponentów i systemów do transmisji danych w sieciach światłowodowych, bezprzewodowych oraz bazujących na infrastrukturze miedzianej. Działa według modelu dystrybutora z wartością dodaną (VAD), dzięki czemu oferowane produkty przez naszego sponsora wzbogacone są zaawansowanym wsparciem technicznym realizowanym zarówno przed, jak i po sprzedaży. Poza doradztwem technicznym, wsparcie to jest oferowane w postaci rozbudowanych usług gwarancyjnych, usług serwisowych świadczonych w miejscu instalacji sprzętu oraz pomocy przy konfiguracji i instalacji rozwiązań. Partnerami Salumanus są firmy sektora telekomunikacyjnego, integratorzy systemów informatycznych, dostawcy usług internetowych oraz centra danych.

„Działamy po to, aby wspierać naszych partnerów przy budowie dobrych sieci teleinformatycznych. Skupiamy się na takim doborze rozwiązań, aby sprostały wymaganiom szybko zmieniającego się świata telekomunikacji. Chcemy, żeby dostarczane przez nas produkty i systemy stanowiły trwały i stabilny element infrastruktury sieciowej, gwarantując naszym partnerom efektywne funkcjonowanie i wysoką stopę zwrotu z inwestycji. Nazwa SALUMANUS pochodzi od dwóch łacińskich słów: SALUS oznaczający „pomocny” oraz MANUS - „dłoń”. Jesteśmy pomocną dłonią dla tych firm, których funkcjonowanie i efektywność zależy od sprawnie pracujących sieci. Pomagamy budować dobre sieci teleinformatyczne”- pisze na swojej stronie nowy sponsor Wisły Kraków Blind Football.

Dziękujemy za wsparcie!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV