Salumanus Partnerem Białej Gwiazdy

Kto już raz dołączy do Wiślackiej Rodziny, Białą Gwiazdę w swoim sercu będzie miał na długo. Przykład firmy Salumanus pokazuje, że to prawda. Będące członkiem Wisły Biznes i sponsorem wiślackiej drużyny blindfootballowej przedsiębiorstwo, jeszcze bardziej zwiększyło swoje zaangażowanie, zasilając grono Oficjalnych Partnerów Wisły Kraków.


  • 20.11.2020r.
  • Redakcja

Salumanus jest polskim dystrybutorem rozwiązań teleinformatycznych działającym na rynku od 2002 roku. Krakowska firma specjalizuje się w dostarczaniu komponentów i systemów do transmisji danych w sieciach światłowodowych oferowanych pod marką GBC Photonics, a także rozwiązań bezprzewodowych oraz bazujących na infrastrukturze miedzianej. Działa według modelu dystrybutora z wartością dodaną (VAD), dzięki czemu oferowane przez nią produkty wzbogacone są o zaawansowane wsparcie techniczne i doradztwo realizowane zarówno przed, jak i po sprzedaży, obejmujące rozbudowane usługi gwarancyjne, serwisowe, a także pomoc przy konfiguracji i instalacji rozwiązań.

Wkład naszego nowego Partnera w biznesowy aspekt działalności Białej Gwiazdy jest łatwo zauważalny i nie do przecenienia. To właśnie Salumanus wraz z TechDesign Electronics - firmą tworzącą kompletne rozwiązania sprzętowe oraz programowe i występującą tu w roli bezpośredniego wykonawcy oprogramowania - stworzyli dedykowaną platformę webową oraz aplikację mobilną dla członków klubu Wisła Biznes, mającą na celu ułatwienie komunikacji pomiędzy firmami oraz zwiększenie efektywności ich działań w środowisku biznesowym Wisły Kraków. TechDesign Electronics to spółka-córka Salumanusa, będąca jednym z młodszych podmiotów w grupie kapitałowej.

System webowy powiązany z aplikacjami mobilnymi stworzony dla Klubu Biznesu Wisły Kraków, oparty jest na autorskiej platformie TechDesign o nazwie „Sztama”, przeznaczonej do obsługi działań klubów, zrzeszeń, stowarzyszeń i innych organizacji opartych na członkostwie, chcących efektywnie zarządzać komunikacją i relacjami między członkami organizacji. Dzięki swojej innowacyjnej architekturze system może być elastycznie dostosowywany do specyfiki konkretnej organizacji.

Sprawdź więcej informacji o firmie Salumanus oraz TechDesign Electronics.

Dziękujemy za zaufanie! 

Fotogalerie

Wisła Kraków TV