Spotkajmy się na koncercie „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”!

Do wielkiego wydarzenia, jakie będzie miało miejsce w hali przy ul. Reymonta coraz mniej czasu. Już 27 września odbędzie się tam koncert „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”, w ramach którego wystąpią fantastyczni artyści polskiej sceny muzycznej. Co jednak najważniejsze, całkowity dochód z tej imprezy, organizowanej przez Socios Wisła Kraków oraz Agencję Eventową Especto, zostanie przeznaczony na dofinansowanie budowy boiska Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. Musisz tam być!


  • 10.09.2019r.
  • Arek Warchał

Koncert zorganizowany zostanie z okazji 1. urodzin stowarzyszenia Socios Wisła Kraków. Jak jednak zaznaczył na niedawnej konferencji prasowej prezes Socios Wisła, Piotr Leśkiewicz, jest jeszcze inny powód: „Koncert ma na celu podziękowanie ludziom za włożony w pomoc Wiśle wysiłek, a dochód z niego będzie przeznaczony na budowę boiska dla Akademii.”

Dla każdego zawodnika bardzo istotna jest możliwość trenowania w jak najlepszych warunkach. Zebrane środki, wraz z otrzymanym z Ministerstwa Sportu i Turystyki dofinansowaniem, pozwolą na wybudowanie dla młodych piłkarzy Białej Gwiazdy odpowiedniego boiska, co pomoże im w jeszcze efektywniejszym podnoszeniu swoich umiejętności.

Poprzednie akcje utwierdziły nas w przekonaniu, że na Was - kibiców krakowskiej Wisły - zawsze można liczyć, co podkreślił swego czasu opiekun 13-krotnego Mistrza Polski, Maciej Stolarczyk: „Stuletnia tradycja Wisły nie przetrwałaby, gdyby nie kibice zrzeszeni w takich organizacjach jak Socios. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie, jakie nam okazują.” Wierzymy, że i tym razem nie przejdziecie obojętni obok tego wydarzenia, a przy tym spędzicie z nami miło czas. O to zadbają w głównej mierze zaproszeni na koncert artyści.

W hali przy ul. Reymonta będziecie mogli zobaczyć i przede wszystkim usłyszeć wielu wspaniałych artystów. Na scenie pojawią się m.in. Kamil Bednarek, Organek czy Myslovitz.

Koncert z okazji 1. urodzin Socios Wisła odbędzie się już 27 września. Początek zaplanowany jest na godzinę, którą każdy Wiślak z łatwością zapamięta – 19.06! Bilety w cenie 50 zł (normalny) oraz 25 zł (ulgowy dla dzieci do lat 10) do nabycia na kupbilet.pl oraz ebilet.pl

Serdecznie zapraszamy!


Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację