Startuje sprzedaż karnetów VIP na jesień 2019!

Sprzedaż karnetów VIP na sezon 2019/2020 już trwa. Dodatkowo, od poniedziałku 17 czerwca można będzie nabyć karnety VIP na rundę jesienną. Z abonamentem do strefy MAX-Fliz VIP Gold i Tyskie VIP Silver masz gwarancję oglądania zmagań Wiślaków w komfortowych warunkach.


  • 17.06.2019r.
  • Redakcja

Nabywając karnet na rundę jesienną do Strefy VIP, zyskujesz niższą cenę w przeliczeniu za pojedynczy mecz, gwarancję wybranego miejsca na stadionie na całą rundę, a także możliwość objerzenia domowych spotkań w ramach Pucharu Polski (do półfinałów).

Strefa VIP na stadionie Wisły Kraków to miejsce dla najbardziej wymagających, którzy lubią celebrować widowisko sportowe w wyjątkowych warunkach. To także przestrzeń dla biznesu i warty uwagi punkt na mapie Krakowa, gdzie można w ciekawy sposób spędzać czas.

W centralnej części zachodniej trybuny znajduje się Loża Max-Fliz VIP Gold. Jest to elegancko urządzona przestrzeń z dostępem do cateringu, z której goście mogą korzystać już od 2 godzin przed meczem. Na kibiców wybierających się na mecz do tej strefy czeka wygodny fotel ze znakomitą widocznością na murawę oraz możliwość spotkania z piłkarzami Białej Gwiazdy po meczu. Strefa Max-Fliz VIP Gold, to idealne miejsce na spotkania biznesowe. Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

Strefa Tyskie VIP Silver znajduje się w sąsiedztwie strefy Gold. Goście korzystający z tej przestrzeni mają zapewniony wygodny fotel i dobrą widoczność na sytuację na boisku. W cenie biletu gwarantowane jest ciepłe danie do wyboru oraz dowolny napój. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń i dedykowana Strefa Rozrywki Tyskie dodają temu miejscu wyjątkowego klimatu. Dodatkowe informacje na temat Loży Tyskie VIP Silver znajdą Państwo TUTAJ.

Dzieciom do 6. roku życia przysługuje darmowa wejściówka do Strefy VIP.

Informacje dotyczące karnetów VIP na sezon 2019/2020 TUTAJ.

Karnety do stref Max-Fliz VIP Gold i Tyskie VIP Silver można kupować za pośrednictwem Partnershopu (przycisk poniżej), strony eventim.pl lub stacjonarnie w Dziale Sprzedaży VIP zlokalizowanym na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana (pierwsze piętro nad Strefą Kibica).

Godziny funkcjonowania Działu Sprzedaży VIP:
• poniedziałek-piątek: od 9.00 do 17.00 na I piętrze nad Strefą Kibica.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację