Suempol Sponsorem obchodów 115-lecia

Miło nam poinformować, że kolejnym Sponsorem obchodów 115-lecia Białej Gwiazdy została polska firma rodzinna Suempol, która na przestrzeni ostatnich lat chętnie wspierała różnego rodzaju inicjatywy klubu. Finansowanie projektów jubileuszowych jest kolejnym przykładem biznesowej kooperacji przedsiębiorstwa z 13-krotnym mistrzem Polski. 


  • 22.07.2021r.
  • Redakcja

W 1989 roku w Bielsku Podlaskim powstało przedsiębiorstwo Suempol, które jest dziś najstarszym przetwórcą łososia wędzonego w Polsce i jednym z największych obecnie przetwórców łososia na świecie. Produkty Suempol dostępne są w ponad 50 krajach pod wieloma markami, takimi jak Marcel Beay czy Norfisk.

Przedsiębiorstwo kładzie duży nacisk na działalność charytatywną, ochronę środowiska, zrównoważony rozwój i wparcie społeczności lokalnej. Suempol aktywnie działa także na terenie Krakowa w obszarach związanych z kulturą, co zostało docenione przez Krakowskie Biuro Festiwalowe - nagroda Złotego Dźwigacza Kultury 2020 trafiła właśnie do naszego Sponsora. 

Suempol współpracował dotychczas z Wisłą Kraków między innymi w roli Sponsora Meczu, a także przy okazji różnych akcji marketingowych. Warto wymienić chociażby dwie z nich: #WisłaTylkoPrzyReymonta czy „Wisła Kraków to nasza historia”. Jako Sponsor obchodów 115-lecia istnienia klubu, firma umożliwi realizację jubileuszowych przedsięwzięć.

Cieszymy się, że świętujecie z nami ten wyjątkowy Jubileusz! 

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację