TEXOM Sp. z o.o. Sponsorem Wisły Kraków

W 2022 rok wchodzimy z przytupem! Od nawiązania współpracy z TEXOM Sp. z o.o., która poszerzyła dotychczasowe grono Partnerów biznesowych Wisły Kraków, zaczynamy kolejne dwanaście miesięcy. Firma, której siedziba znajduje się w Krakowie, specjalizująca się w generalnym wykonawstwie zyskała miano Oficjalnego Sponsora Klubu i dołączyła do dotychczasowych silnych biznesowych ramion Białej Gwiazdy. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2022/2023.


  • 14.01.2022r.
  • Redakcja
  • B. Ziółkowski

TEXOM Sp. z o.o. realizuje projekty budowlane w formule generalnego wykonawstwa. W zakres jej działalności wchodzi budowa basenów, obiektów użyteczności publicznej, hal sportowych, obiektów przemysłowych oraz obiektów zabytkowych objętych nadzorem przez konserwatora zabytków. Nowy Sponsor Białej Gwiazdy realizuje projekty na terenie całego kraju, posiada swoje oddziały w Rzeszowie oraz w Lublinie. Wyróżnia się wykwalifikowaną kadrą inżynieryjną, terminowością oraz najwyższą jakością wykonywanych robót.

Spółka TEXOM zaznaczyła już swoją obecność na sportowej mapie Polski, udzielając się jako Sponsor tytularny trzecioligowego zespołu piłkarskiego TEXOM Sokół Sieniawa oraz rzeszowskiej drużyny żużlowej TEXOM Stal Rzeszów. Dodatkowo firma jako Sponsor przynależy do społeczności biznesowej pierwszoligowego zespołu Resovii Rzeszów, a także – w roli Sponsora Głównego - wspiera Błażowiankę Błażowa OCR Team Dębica oraz Tobiasza Musielaka - zawodnika Wilków Krosno - który w minionym sezonie został uznany za najlepszego zawodnika żużlowego PGE 1. Ligi żużlowej.

Na czele firmy - od 2018 roku - stoi Krystian Woś, który posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie, pełniąc także funkcję Prezesa Zarządu. Doświadczenie w zakresie zarządzania zdobywał w jednej z największych firm budowlanych na świecie - SKANSKA S.A. Jego codziennym działaniom towarzyszy sport, a ukochaną dyscypliną jest oczywiście piłka nożna. Szczególną wagę przywiązuje do rozwoju i wspierania młodzieży, a co za tym idzie do odkrywania talentów.

„Cieszymy się, że od mocnego uderzenia rozpoczęliśmy 2022 roku, a Wisła Kraków zyskała kolejnego bardzo silnego Sponsora, jakim jest TEXOM Sp. z o.o. To pokazuje, jak rozpoznawalną marką jest 13-krotny mistrz Polski, który przyciąga wartościowe przedsiębiorstwa pragnące wraz z nami stawiać kolejne - rozwojowe - kroki. Wierzmy, że właśnie dzięki takim firmom Biała Gwiazda będzie świecić coraz mocniej” - powiedział Dawid Błaszczykowski, Prezes TS Wisła Kraków SA.

TEXOM Sp. z o.o. - oprócz tytułu Sponsora Klubu - zyskał Członkostwo w Wisła Biznes. Ponadto reklama firmy widoczna będzie na stadionie podczas domowych meczów Białej Gwiazdy, m.in. na bandach LED. Z kolei w Strefie Biznes korzystać będzie z dedykowanego Skyboxu.

Więcej informacji na temat nowego Sponsora Białej Gwiazdy - TUTAJ.

Witamy na pokładzie!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV