Wisła All in! Games Kraków kompletuje skład CS:GO

Rozpoczęty w marcu okres testowy w drużynie CS:GO Wisły All in! Games Kraków dobiegł końca i po tygodniach obserwacji nareszcie możemy zaprezentować trzech nowych reprezentantów. Barwy Białej Gwiazdy zasilają Dominik "fanatyk" Barkiet, dotychczasowy reprezentant Łomża 0.0% Cyberwolves, Olek "hades" Miśkiewicz, były gracz m.in. ARCY oraz AVEZ, a także Grzegorz "jedqr" Jędras, który po opuszczeniu naszych szeregów przez krótki okres reprezentował barwy Illuminar Gaming.


  • 10.04.2020r.
  • Redakcja

Osobą odpowiedzialną za dowodzenie drużyną w trakcie gry będzie nasz kapitan, Grzegorz "SZPERO" Dziamałek. Głównym snajperem formacji będzie natomiast Olek "hades" Miśkiewicz.

„Po miesiącu intensywnych testów proces kompletowania zespołu możemy uznać za zakończony. Głównymi aspektami, którymi się kierowaliśmy, było zaangażowanie, dostępność oraz młody wiek nowych zawodników. Zdecydowaliśmy się postawić na hadesa, fanatyka oraz jedqra, który wróci do nas po krótkim epizodzie w Illuminar Gaming. Wszystkich łączą właśnie te trzy cechy – są młodzi, mocno zaangażowani i przede wszystkim mogą w pełni poświęcić się rozwojowi drużyny. Chciałbym zauważyć, że dostępność testowanych przez nas zawodników bardzo często była problemem. Duża część z nich wciąż się uczy i nie jest w stanie poświęcić na trening tyle czasu, ile drużyna potrzebuje, aby dojść do poziomu pozwalającego rywalizować na najwyższym poziomie” - powiedział Mariusz "Loord" Cybulski, trener drużyny.

„Cieszę się, że możemy zacząć pracować jak drużyna. Przed nami bardzo intensywny okres, ale wierzę, że dzięki pracy, którą wspólnie włożymy w ten projekt, będziemy w stanie walczyć o najwyższe cele. Jedyne czego potrzebujemy, to trochę czasu oraz Waszego wsparcia!” - dodał.

Oficjalny skład CS:GO Wisły All in! Games Kraków:
Grzegorz "SZPERO" Dziamałek
Wiktor "mynio" Kruk
Grzegorz "jedqr" Jędras
Dominik "fanatyk" Barkiet
Olek "hades" Miśkiewicz
Mariusz "Loord" Cybulski - trener

Pragniemy jednocześnie zaznaczyć, że do nadchodzących baraży ESEA MDL, które rozpoczną się już w poniedziałek 13 kwietnia, nasz zespół przystąpi w tymczasowym składzie. Spowodowane jest to blokadą roszad na platformie ESEA. O pozostanie w lidze Grzegorz "SZPERO" Dziamałek oraz Wiktor "mynio" Kruk zagrają z Piotrem "morelzem" Taterką, Pawłem "byalim" Bielińskim oraz Patrykiem "ponczkiem" Witesem.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację