Wiślacki Dzień Dziecka przy R22

Wiślacki Dzień Dziecka? To brzmi jak plan! I tak też jest! Wisła Kraków pamięta o najmłodszych kibicach i przy okazji meczu z Zagłębiem Sosnowiec przygotowała masę atrakcji! Wszystkich milusińskich i nie tylko zapraszamy już od godziny 10.00, by R22azem uczcić to wyjątkowe święto! Nie może Was zabraknąć! 


  • 24.05.2023r.
  • Redakcja

W niedzielę 28 maja piłkarze Białej Gwiazdy staną w szranki z Zagłębiem Sosnowiec, z którym powalczą o cenne ligowe punkty. Tego dnia - obok zawodników pierwszej drużyny - głównymi bohaterami będą... wszystkie dzieci. Specjalnie dla nich na parkingu przed trybuną C w godzinach 10.00-16.00 rozlokowane zostaną liczne atrakcje z okazji Wiślackiego Dnia Dziecka pod Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity. 

Przy Reymonta będziecie mogli obejrzeć między innymi sprzęt wojskowy z 5. batalionu dowodzenia w Rząsce, z kolei OSP Bolechowice i OSP Owczary udostępnią do zwiedzania wóz bojowy, a także zademonstrują zasady udzielania pierwszej pomocy. A może jesteście fanami superszybkich samochodów? Jeśli, tak to Lamborghini Huracan Tecnica, Lamborghini Huracan, Mercedes C klasa oraz Audi RS 7 czekać będą właśnie na Was! Na tym jednak nie koniec! Co jeszcze?

- dmuchany zamek;
- bramka celnościowa;
-
strefa gastronomiczna;
-
strefa muzyczna z DJ-em;
-
malowanie twarzy
- animacje z animatorkami.
 Będziecie?

Dodatkowo każdy z Was może stać się częscią Socios Wisła Kraków, odwiedzając specjalne stanowisko, gdzie obejrzeć można także portret Antoniego Łyko.

Od godziny 9.00 do 13.00 będziecie mogli wziąć udział w akcji krwiodawstwa.

Sponsorem Strefy jest firma ORLEN OIL.

To jest Wasz dzień! Do zobaczenia przy R22!

 

Fotogalerie

Wisła Kraków TV