Wiślackie atrakcje na sparingu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Sobotni, ostatni już sparing Wiślaków przed startem sezonu 2021/2022 nie tylko będzie okazją dla podopiecznych Adriána Guľi do przeprowadzenia testu kontrolnego, ale i okazją dla sympatyków Białej Gwiazdy do wspólnego piłkarskiego świętowania. Na przybyłych kibiców czekać będą specjalne atrakcje!


  • 16.07.2021r.
  • Redakcja
  • 400mm.pl

Oprócz głównego punktu wydarzenia, jakim będzie spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała, fani zgromadzenia na trybunach będą mieli możliwość po raz pierwszy zobaczyć na żywo zespół 13-krotnego mistrza Polski, który w sezonie 2021/2022 będzie walczył na ekstraklasowych boiskach. Oficjalna prezentacja odbędzie się bezpośrednio przed meczem sparingowym, około pół godziny przed pierwszym gwizdkiem. Dodatkowo, na trybunach stadionu przy R22 będzie szansa wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, które wręczy Wiślacki Smok.

Już teraz pomyśl nad oryginalnym pomysłem na zdjęcie z jubileuszową wiślacką ramką, która dostępna będzie na trybunie E. Najciekawsza propozycja udostępniona na Instagramie z oznaczeniem oficjalnego profilu Wisły Kraków zostanie doceniona atrakcyjnymi nagrodami - grą FIFA, gadżetem jubileuszowym i kartami z podpisami zawodników!

Regulamin konkursu.

Świętuj z nami 115-lecie klubu! 

Fotogalerie

Wisła Kraków TV