Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Legią

27. seria gier w ramach Lotto Ekstraklasy przyniesie z pewnością wiele sportowych emocji. W najciekawiej zapowiadającym się pojedynku Wisła Kraków zmierzy się z Legią Warszawa. Mamy dla Was garść informacji, dzięki którym będziecie mogli skupić się wyłącznie na sportowych wydarzeniach.


  • 29.03.2019r.
  • Redakcja

Wybierając się na stadion, przygotujcie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający Waszą tożsamość - znacznie usprawni to przejście przez bramki i wejście na trybunę.

Oddajemy także do Waszej dyspozycji dwa depozyty, które zlokalizowane są obok sklepu Wiślacki Świat, a także tuż przy narożniku F, gdzie usytuowany jest Sektor Rodzinny Frugo.

UWAGA! Na terenie całego obiekcie obowiązuje zakaz palenia papierosów zwykłych i elektronicznych. Jest to możliwe wyłącznie w wyznaczonych strefach.

Pamiętaj także, że na stadionie jest bezsprzeczny zakaz posiadania ostrych narzędzi np. noży. Zabronione jest również używanie pirotechniki.

Tramwaje z Cichego Kącika odjeżdżają co 20 minut - numery 14 oraz 24. Ponadto uruchomione zostaną dwa dodatkowe kursy linii 73 w kierunku Nowego Bieżanowa P+R (około godziny 20:00, 10 minut po zakończeniu meczu) oraz w kierunku Kombinatu (3 minuty później).

Przypominamy, że na mecz wybiera się bardzo duża liczba Wiślaczek i Wiślaków! Zachęcamy do wcześniejszego przyjechania na stadion, by uniknąć nerwów nie związanych z wydarzeniami, które nie będą dziać się na boisku przy Reymonta 22.


Do zobaczenia!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację