Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Arką Gdynia

W 15. serii gier Wiślakom przyjdzie zagrać przed własną publicznością z drużyną Arki Gdynia. Spotkanie to będzie doskonałą okazją do przełamania niekorzystnej passy. Przygotowaliśmy dla Was garść niezbędnych informacji przed tym starciem.


  • 08.11.2019r.
  • Redakcja

Wybierając się na stadion, przygotujcie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający Waszą tożsamość - znacznie usprawni to przejście przez bramki i wejście na trybunę.

Oddajemy także do Waszej dyspozycji dwa depozyty, które zlokalizowane są obok sklepu Wiślacki Świat, a także tuż przy narożniku F, gdzie usytuowany jest Sektor Rodzinny Frugo.

UWAGA! Na terenie całego obiekcie obowiązuje zakaz palenia papierosów zwykłych i elektronicznych. Jest to możliwe wyłącznie w wyznaczonych strefach.
Pamiętaj także, że na stadionie jest bezsprzeczny zakaz posiadania ostrych narzędzi np. noży. Zabronione jest również używanie pirotechniki.

W celu ułatwienia powrotu kibiców do domu, uruchomione zostaną dodatkowe kursy tramwajowe z przystanku „Reymana”:
- linia 4 w kierunku Kombinatu około 10 minut po zakończeniu meczu (do przystanku „Teatr Bagatela” i dalej po swojej trasie);
- linia 13 w kierunku Nowego Bieżanowa P+R około 13 minut po zakończeniu meczu (do przystanku „Filharmonia” i dalej po swojej trasie).

Mamy nadzieję, że w dużej liczbie pojawicie się na Reymonta, by wesprzeć Wiślaków w walce o ligowe punkty. Do zobaczenia!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację