Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Lechią Gdańsk

Już w najbliższą niedzielę zawodników trenera Artura Skowronka czeka niełatwy pojedynek. Przeciwnikiem Białej Gwiazdy będzie Lechia Gdańsk. Mamy dla Was kilka informacji, które pomogą Wam lepiej przygotować się do tego meczu. Liczymy na Waszą obecność i głośne wsparcie!


  • 30.11.2019r.
  • Redakcja

Wybierając się na stadion, przygotujcie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający Waszą tożsamość - znacznie usprawni to przejście przez bramki i wejście na trybunę.

Oddajemy także do Waszej dyspozycji dwa depozyty, które zlokalizowane są obok sklepu Wiślacki Świat, a także tuż przy narożniku F, gdzie usytuowany jest Sektor Rodzinny Frugo.

UWAGA! Na terenie całego obiekcie obowiązuje zakaz palenia papierosów zwykłych i elektronicznych. Jest to możliwe wyłącznie w wyznaczonych strefach.

Pamiętaj także, że na stadionie jest bezsprzeczny zakaz posiadania ostrych narzędzi np. noży. Zabronione jest również używanie pirotechniki.Informujemy także, że w dniu meczu uruchomione zostaną następujące dodatkowe kursy tramwajowe z przystanku Reymana:
- Linia 4 w kierunku Kombinatu około 10 minut po zakończeniu meczu (do przystanku "Teatr Bagatela" i dalej po swojej trasie);
- Linia 13 w kierunku Nowego Bieżanowa P+R około 13 minut po zakończeniu meczu (do przystanku Filharmonia i dalej po swojej trasie).

Zachęcamy kibiców do wcześniejszego przyjścia na stadion, co z pewnością oszczędzi Wam niepotrzebnych nerwów. Liczymy, że w dużej liczbie pojawicie się na Reymonta, by wesprzeć piłkarzy Białej Gwiazdy w meczu przeciwko Lechii Gdańsk!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację