Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Legią

6. kolejka PKO Bank Polski Ekstraklasy stanie pod znakiem ligowego klasyku, w którym drużyna krakowskiej Wisły podejmie przy Reymonta warszawską Legię. Spotkanie określane mianem Derbów Polski od lat elektryzuje fanów zarówno pod Wawelem, jak i w stolicy. Nie inaczej będzie w niedzielne popołudnie. Dla wszystkich kibiców, którzy zasiądą wówczas na trybunach stadionu przy R22 przygotowaliśmy garść niezbędnych informacji, które pozwolą skupić się wyłącznie na boiskowych wydarzeniach.  


  • 28.08.2021r.
  • Redakcja

W związku z obostrzeniami, które obowiązują także podczas meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy, kibice udający się na stadion zostaną rozlokowani z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Wszyscy fani proszeni są o stosowanie się do ogólnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, tj. zachowania odstępów od innych kibiców i nietworzenia grup. 

Wybierając się na spotkanie z Wojskowymi, przygotujcie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający Waszą tożsamość. Bilety na mecz z Legią i karnety będzie można zakupić w kasach Strefy Kibica do końca pierwszej połowy niedzielnego meczu lub za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl. W celu uniknięcia kolejek, prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion. Bramy obiektu zostaną otwarte o godzinie 15.30. 

Zachęcamy do wcześniejszego przybywania na stadion, gdzie czekać na Was będzie masa atrakcji. Tradycyjnie na parkingu od strony ulicy Reymonta ustawią się foodtrucki z pysznym jedzeniem, które od godziny 14.30 zaspokoją głodnych piłkarskich wrażeń (i nie tylko) kibiców. Nie zabraknie również stanowisk firm ORLEN OIL, gdzie czekać na Was będą liczne konkursy z nagrodami. Szukajcie także hostess Olimpu albo atrakcji przygotowanych przez Partnera Wisły. Z kolei wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w akcji krwiodawstwa i oddać życiodajny płyn w specjalnym autobusie, a w punkcie zlokalizowanym obok Wiślackiego Świata, który czynny będzie w godzinach 10.00-17.30, zaszczepić się przeciwko COVID-19.  

Ponadto kibice będą mogli wspomóc podopiecznego Fundacji Otwarte Ramię Białej Gwiazdy - Kubusia - przekazując datki na zbiórkę, która przeprowadzona będzie w trakcie trwania spotkania na wszystkich trybunach Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. 

Uwaga! Fani, którzy zakupili karnety w sprzedaży zamkniętej zobowiązani są sprawdzić swoje miejsce TUTAJ. Z kolei kibice, którzy nabyli bilety w formie online na sektory C,D,E,F,G, mogą wejść na stadion okazując wejściówkę w wersji elektronicznej.

Do zobaczenia przy R22!  

Fotogalerie

Wisła Kraków TV