Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Podbeskidziem

W sobotę 17 lipca zawodników Białej Gwiazdy czeka ostatni sprawdzian przed startem rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy w sezonie 2021/2022. Punktualnie o godzinie 20.00 podopieczni trenera Adriána Guľi wybiegną na murawę Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, by stanąć w szranki z drużyną Podbeskidzia Bielsko-Biała. Dla wszystkich kibiców, którzy tego dnia zasiądą na trybunach obiektu przy R22 przygotowaliśmy garść niezbędnych informacji.  


  • 16.07.2021r.
  • Redakcja

W związku z obostrzeniami, które obowiązują także podczas meczów piłkarskich, kibice udający się na stadion zostaną rozlokowani z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Wszyscy fani proszeni są o stosowanie się do ogólnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, tj. zachowania odstępów od innych fanów i nietworzenia grup. 
 
Starcie z Góralami będzie pierwszą okazją do zobaczenia w akcji drużyny 13-krotnego mistrza Polski, która już 26 lipca zainauguruje sezon 2021/2022. Wybierając się na stadion, przygotujcie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający Waszą tożsamość. W celu uniknięcia kolejek, prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion.  
 
Podczas wchodzenia na obiekt, a także podczas przemieszczania się wewnątrz trybuny, obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Maseczkę można zdjąć dopiero po zajęciu wyznaczonego miejsca na sektorze. 
 
Zachęcamy do wcześniejszego przybywania na stadion ze względu na zaplanowaną prezentację drużyny, która odbędzie się przed meczem sparingowym. Na trybunach stadionu przy R22 będzie szansa wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, które wręczy Wiślacki Smok. Nie zabraknie także możliwości zrobienia jubileuszowego zdjęcia w specjalnej wiślackiej ramce, która dostępna będzie na trybunie E. Najciekawsza propozycja udostępniona na Instagramie z oznaczeniem oficjalnego profilu Wisły Kraków zostanie doceniona atrakcyjnymi nagrodami - grą FIFA, gadżetem jubileuszowym i kartami z podpisami zawodników!

W sobotę 17 lipca Strefa Kibica czynna będzie od godziny 10.00 do rozpoczęcia meczu, natomiast Wiślacki Świat od godziny 10.00 do 14.00 oraz od godziny 17.00 do 20.00 oraz pół godziny po zakończeniu spotkania.

 
Do zobaczenia przy R22! 

Fotogalerie

Wisła Kraków TV