Wystartowała sprzedaż biletów na mecz z ŁKS-em Łódź

Na ostatnim meczu domowym fani Białej Gwiazdy udowodnili, że R22 jest domem najlepszych kibiców w Polsce! Kibiców, którzy już w piątek 7 października o godzinie 20.30 mogą ponownie zapełnić trybuny Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana na spotkaniu z ŁKS-em Łódź. Sprzedaż biletów online oraz dystrybucja stacjonarna na tę potyczkę już się rozpoczęła! Do zobaczenia w naszym Domu!


  • 17.09.2022r.
  • Redakcja

Bilety zwykłe oraz VIP na mecz Wisła Kraków - ŁKS Łódź, który zostanie rozegrany w piątek 7 października o godzinie 20.30, można nabywać na stronie bilety.wisla.krakow.pl oraz w kasach Punktu Obsługi Kibica. Ze względu na prace remontowe dotyczące organizacji Igrzysk Europejskich 2023 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana z użytkowania wyłączone zostaną: narożnik południowo-wschodni, sektory H11 i H21 oraz trybuna południowa wraz z sektorem gości.

Cennik biletów na mecz Białej Gwiazdy z ŁKS-em Łódź:

Bilet zakupiony stacjonarnie w kasie będzie każdorazowo droższy o 5 zł.

Przypominamy o nowej kategorii cenowej, która wydzielona została dla dzieci, które nie ukończyły 13. roku życia.

W dniu meczu zachęcamy do wcześniejszego przybywania na stadion i w jego okolic, gdzie specjalnie dla Was przygotowane zostaną różnorakie atrakcje, które w przyjemnej atmosferze umilą Wam czas oczekiwania na pierwszy gwizdek.

Zapoznaj się z ważnymi informacjami dotyczącymi biletów TUTAJ.

REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW DOSTĘPNY JEST TUTAJ.

W jaki sposób sprawdzić formę wybraną przy kupnie karnetu lub biletu.

1. Zaloguj się do swojego profilu.
2. Po zalogowaniu wybierz zakładkę konto.
3. Następnie pojawią się zakupione produkty.
4. Kliknij w bilet lub karnet.
5. Pod twoimi danymi osobowymi pojawi się metoda dostarczenia.

Uwaga! Osoby, które posiadają bilety i karnety w swoich telefonach, prosimy o zapoznanie się ze szczegółami wejścia na obiekt przy pomocy systemu Wallet (od meczu ze Skrą istnieje możliwość podpięcia Karty Kibica do portfela w systemie Apple oraz Google).

Wiślaczko, Wiślaku! Do zobaczenia przy R22!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV