Za nami pierwsza edycja Gali Wisła Biznes!

13 lutego o godzinie 19.06 w hotelu Partnera Wisły Kraków Novotel Kraków City West odbył się event z udziałem Sponsorów i Partnerów Klubu - WISŁA BIZNES 2020. Podczas tego wydarzenia podsumowaliśmy 2019 rok pod kątem biznesu, przedstawiliśmy plany na najbliższe miesiące i wręczyliśmy podziękowania dla wyróżnionych firm współpracujących z Klubem.


  • 14.02.2020r.
  • Redakcja

Zgromadzonych gości, którzy licznie zjawili się tego wieczoru na Gali, przywitał Piotr Obidziński pełniący obowiązki Prezesa Wisły Kraków SA, a także Artur Skowronek - trener pierwszej drużyny Białej Gwiazdy. Kolejnym, bardzo ważnym punktem, było wręczenie nagród w ramach wdzięczności za zaangażowanie i pomoc 13-krotnemu mistrzowi Polski w trudnym i przełomowym 2019 roku.


Odznaczenia dla Sponsorów Klubu powędrowały na ręce przedstawicieli: LV Bet, Nowak-Mosty, myWorld, Stowarzyszenia Socios i Adidas. W kategorii Wyjątkowy Projekt postanowiono uhonorować firmy Interior Commercial Space, Maxfliz i Expander Integrator IT za remont i aranżację Loży Prezydenckiej. Następnie nagrodzono Wiślackie Zaangażowanie, którym wyróżnili się: Dasta Invest i PRODiM, za Lojalność w Biznesie statuetkę odebrała KiM Group, a w ramach Innowacji doceniono firmę All! In Games - Sponsora sekcji esportowej Białej Gwiazdy. Nie zabrakło również specjalnych podziękowań, które otrzymali: CG 303, Novotel Kraków City West i Event World.

>>ZOBACZ ZDJĘCIA Z TEGO WYDARZENIA<<


Na koniec części oficjalnej koncepcję Programu Partnerskiego WISŁA BIZNES wygłosił Dyrektor Sprzedaży Wisły Kraków SA - Tomasz Czwartkiewicz.


Dodatkowymi atrakcjami była licytacja wiślackich zegarków Balticus z limitowanej edycji. Mamy nadzieję, że wydarzenie na stałe zagości w kalendarzach przedsiębiorców angażujących się co dzień w działania na rzecz Białej Gwiazdy.


Dziękujemy, że jesteście z nami!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację