Zapowiedź LV BET: Czas złamać Legię u siebie!

Na takie mecze czeka się z utęsknieniem, zaznacza ich daty czerwonym kółkiem w kalendarzu i odlicza dni, godziny, minuty… Wisła Kraków kontra Legia Warszawa. Starcie dwóch najbardziej utytułowanych drużyn XXI wieku w Polsce. Przedstawiamy kursy LV BET na to spotkanie!


  • 30.03.2019r.
  • Redakcja

6 października 2013 roku, stadion przy ul. Reymonta 22. W pierwszym składzie Wisły Arkadiusz Głowacki, Rafał Boguski i Paweł Brożek. Ten ostatni strzela jedyną w tym meczu, zwycięską bramkę. Jak się okazuje - na długo ostatnią, która dała zwycięstwo Wiślakom w domowych starciach z odwiecznym rywalem, czyli warszawską Legią. Żeby zobrazować, jak wiele minęło od tamtej pory, przypomnieć należy innych zawodników w tamtego meczu. Z Białą Gwiazdą na piersi biegali wtedy Garguła, Sarki, Chavez czy Bunoza, a o sile Legii stanowili Dwaliszwili, Żyro, Ojamaa czy Skaba. Później nastąpiła seria jedenastu meczów bez zwycięstwa w ogóle - zdecydowanie za długa, jak na tak wielki klub.

Wisłą wygra lub zremisuje z Legią - kurs LV BET: 1.67

Dlatego też zwycięstwo 2:0 na Łazienkowskiej w marcu 2018 roku smakowało wybornie. Ten mecz pozwolił również uwierzyć, że Białą Gwiazdę stać na zwycięstwo z każdym w tej lidze. W tym sezonie o tym nikogo nie trzeba przekonywać, bo piłkarze Macieja Stolarczyka zachwycali jesienią mimo problemów poza boiskowych w klubie, a wiosną już się przebudzili na dobre i zwyciężyli zarówno w meczu z Koroną, jak i Cracovią. 

Wisła wygra do przerwy i na koniec meczu - kurs LV BET: 4.55

Pomimo dobrych meczów na Łazienkowskiej, jak wspomniane zwycięstwo 2:0 czy też pościg w tym sezonie i odwrócenie losów spotkania z 0:2 na 3:2 (ostatecznie remis 3:3), wciąż trwa zła passa z Legią przy Reymonta. W ostatnich pięciu spotkaniach Wisła nie zdołała nie tylko zdobyć punktu, ale też strzelić bramki warszawskiemu klubowi.

Wisła strzeli gola Legii - kurs LV BET: 1.39 

Starcia z Legią to mecze posiadające wyjątkową otoczkę.. Odczuwają to piłkarze, którzy do tych spotkań podchodzą zupełnie inaczej niż do innych pojedynków ligowych. Widać to chociażby po liczbie kartek, jaką może pokazać sędzia piłkarzom obu drużyn.  

Powyżej 5,5 żółtych kartek w meczu - kurs LV BET: 1.80

Kto zwycięży w wielkim klasyku polskiej ligi? Faworytem jest Legia, co oznacza, że za poprawne wytypowanie pozytywnego dla Wisły Kraków wyniku można zgarnąć więcej pieniędzy. Tym bardziej, że drużyna Macieja Stolarczyka z meczu na mecz wygląda lepiej. Jak zaprezentuje się po dwutygodniowej przerwie reprezentacyjnej?

Wygra Wisła Kraków: 3.70

Remis: 3.40

Wygra Legia: 2.09

Materiał powstał przy współpracy z serwisem Łączy Nas Pasja 
 
LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację