Zasady zwalniania i przekazywania miejsc karnetowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców Białej Gwiazdy wprowadzamy udogodnienie dla posiadaczy karnetów. Wraz z sezonem 2019/2020 sympatycy Wisły będą mogli skorzystać ze zwolnienia lub przekazania innej osobie miejsca wykupionego w ramach abonamentu.


  • 18.07.2019r.
  • Redakcja

Posiadasz karnet, ale nie możesz iść na mecz? A może wyjątkowo chciałbyś usiąść w innym sektorze? Od teraz to nie problem! Zapoznaj się z prostymi zasadami, które powiedzą Ci, jak zwolnić lub zmienić miejsce na stadionie.

Aby dokonać modyfikacji należy zalogować się na swoje konto na stronie bilety.wisla.krakow.pl i wejść w zakładkę „Twoje zakupy”. Ukaże się tam lista wszystkich spotkań, na które obowiązuje nasz karnet (runda lub sezon). Obok każdego z meczów dostępne są dwie ikony: znaczek X oraz zielony ludzik.

Wybierając X anulujesz swój udział w meczu i zwalniasz tym samym zajmowane miejsce. Jeśli chcesz konkretne spotkanie obejrzeć zasiadając w innym sektorze, po anulacji miejsca karnetowego należy wejść w sprzedaż biletów na daną kolejkę i zakupić nową wejściówkę.

Istnieje również możliwość przekazania swojego miejsca konkretnej osobie. Aby to zrobić należy wybrać ikonę z zielonym ludzikiem i w otwierającym się oknie podać dane osoby, której chcemy przekazać swój karnet. UWAGA! Osoba ta musi posiadać Kartę Kibica! Karnet ulgowy można przekazać tylko osobie również uprawnionej do ulgi, karnet normalny można przekazać każdemu.

Zmiany miejsca lub przekazanie go innej osobie można dokonać: czterokrotnie w przypadku abonamentu na cały sezon lub raz - jeśli posiadasz karnet na rundę. Z kolei swoje miejsce możesz zwolnić dowolną liczbę razy.

WAŻNE! Wszelkie modyfikacje możliwe są jedynie online, nie da się ich dokonać w Strefie Kibica. Są one również nieodwracalne!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV