Żegnamy Legendę reprezentacji: Dedykowana koszulka Kubie Błaszczykowskiemu

16 czerwca 2023 roku Legenda polskiej piłki zejdzie z reprezentacyjnej sceny. Z tej okazji przedstawiamy wyjątkową koszulkę okolicznościową, dedykowaną Kubie Błaszczykowskiemu - jednemu z najwybitniejszych polskich piłkarzy w historii. Ten ekskluzywny trykot został stworzony, aby uświetnić pożegnanie z kadrą tego legendarnego zawodnika. 


  • 22.05.2023r.
  • Redakcja

Koszulka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają doskonały komfort noszenia. We współpracy z firmą Macron wykorzystano najnowocześniejsze technologie w procesie produkcji, aby zapewnić trwałość i estetykę. Wyjątkowe detale i dbałość o szczegóły czynią ją pamiątkowym dziełem sztuki dla wszystkich fanów Kuby Błaszczykowskiego. 

Wyjątkową ozdobą tej koszulki jest specjalny nadruk na przodzie, prezentujący wyjątkowy moment z kariery Kuby Błaszczykowskiego w polskiej reprezentacji. Został on starannie wybrany, aby oddać hołd jego wielkim osiągnięciom i niezapomnianym chwilom, które przyczyniły się do rozwoju polskiego futbolu. Z tyłu koszulki pojawił się również dwa specjalne napisy: KB16 oraz Wierność. 

Koszulka okolicznościowa jest nie tylko doskonałą pamiątką dla fanów Kuby Błaszczykowskiego, ale także wyjątkowym sposobem uczczenia jego wkładu w rozwój polskiej piłki nożnej. Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem futbolu czy kolekcjonerem koszulek, ta limitowana edycja na pewno stanowić będzie dumne i cenne uzupełnienie Twoich zbiorów. 

Zamów już teraz jedną z 1100 wyjątkowych koszulek okolicznościowych Kuba Błaszczykowski i twórz wraz z nami historię. 

Sprzedaż internetowa właśnie się rozpoczęła TUTAJ! Na zakupy stacjonarne do Official Fanshop zapraszamy z kolei od wtorku 23 maja!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV