Lis: Cieszę się, że mogliśmy triumfować przy pełnym stadionie

Biała Gwiazda triumfuje w kolejnym bardzo ważnym meczu przed własną publicznością. Tym razem komplet widzów przy Reymonta obejrzał świetny mecz w wykonaniu swojej ulubionej drużyny, która pokonała Legię Warszawa aż 4:0. Tak całe spotkanie komentuje bramkarz Białej Gwiazdy Mateusz Lis, który zachował czyste konto w tym spotkaniu.


  • 31.03.2019r.
  • Kamil Cyrek

„Nastawialiśmy się na zwycięstwo. Ten bardzo dobry wynik to tylko dodatkowy smaczek, który pokazuje, że umiemy wygrać z każdym w tej lidze. Bardzo cieszymy się z tego spotkania, tym bardziej że mogliśmy ponownie triumfować przy pełnym stadionie” - rozpoczął Lis.


Szczelna defensywa


Linia obrony Wisły Kraków zagrała fantastyczne spotkanie. Defensorzy nie tylko nie zdołali dopuścić do utraty bramki, ale także nie pozwolili rywalom do wykreowania sytuacji bramkowych. Jak skomentował to Mateusz? „Zgodzę się z tym, że nie miałem dziś dużo pracy. Myślę jednak, że to zasługa zespołu, który nie pozwalał rywalowi na zbyt wiele. Kontrolowaliśmy mecz przez pełne 90 minut, dlatego przeciwnik nie dochodził do groźnych sytuacji” - podsumował bramkarz.


To nie koniec pracy


Mimo że podopieczni Macieja Stolarczyka zagrali wyśmienicie, nie mogą długo świętować tego meczu, ponieważ już w środę udadzą się do Sosnowca zmierzyć się z Zagłębiem. Jakie nastroje panują w drużynie przed tym meczem? „Musimy iść za ciosem i w Sosnowcu zagrać równie dobrą piłkę. W środę nikt nie będzie pamiętał o tym, co stało się w Krakowie, dlatego musimy skupić się całkowicie na meczu, który gramy w środę” - zakończył młody bramkarz.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację