Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Górnikiem

Już w najbliższy poniedziałek o godzinie 18.00 podopieczni trenera Macieja Stolarczyka powalczą o pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie PKO Bank Polski Ekstraklasy. Ich przeciwnikiem będzie drużyna Górnika Zabrze prowadzona przez Marcina Brosza. Bardzo ważne dla Wiślaków będzie wsparcie kibiców przy Reymonta. Przygotowaliśmy dla Was kilka informacji, które ułatwią Wam skupienie swojej uwagi wyłącznie na starciu Białej Gwiazdy z zabrzańskim klubem.


  • 04.08.2019r.
  • Redakcja

Wybierając się na stadion, przygotujcie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość - znacznie usprawni to przejście przez bramki i wejście na trybunę.

Oddajemy także do Waszej dyspozycji dwa depozyty, które zlokalizowane są obok sklepu Wiślacki Świat, a także tuż przy narożniku F, gdzie usytuowany jest Sektor Rodzinny Frugo.

UWAGA! Na terenie całego obiekcie obowiązuje zakaz palenia papierosów zwykłych i elektronicznych. Jest to możliwe wyłącznie w wyznaczonych strefach.
Pamiętaj także, że na stadionie jest bezsprzeczny zakaz posiadania ostrych narzędzi np. noży. Zabronione jest również używanie pirotechniki.

Zachęcamy do tego, by pojawić się przy Reymonta wcześniej. Pozwoli to w spokoju przygotować się do obejrzenia tego widowiska i z pewnością oszczędzi zbędnych nerwów. Do zobaczenia przy R22!

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację