Zapowiedź LV BET: Każdy punkt na wagę złota

Im wyższe miejsce w ligowej stawce, tym więcej pieniędzy można zainkasować za sezon – z tą myślą do kolejnych starć podchodzić będzie każdy zespół w niemistrzowskiej grupie Ekstraklasy. Spadkowiczów już znamy, więc gra idzie o ligowe punkty, które będą miały przełożenie na stan klubowych kont. Wisła Kraków w przedostatniej kolejce zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Przedstawiamy kursy na ten mecz, które przygotował sponsor klubu, LV BET.


  • 14.07.2020r.
  • LVBet

Jeśli Wisła Kraków wygra wyjazdowe spotkanie z Zagłębiem Lubin, przeskoczy „Miedziowych” w tabeli i na finiszu sezonu będzie miała duże szanse wydostać się z dolnych rejonów ligowej tabeli. Pierwszy i najważniejszy krok, czyli opuszczenie na dobre strefy spadkowej, już został wykonany. W Krakowie będą chcieli w dwóch ostatnich kolejkach jak najwyżej odbić się od kreski i skoczyć w górę tabeli. Zwłaszcza, że od czterech spotkań drużyna nie zaznała goryczy porażki.

Wisła nie przegra z Zagłębiem – kurs LV BET: 1.66

Chociaż cel na końcówkę tego sezonu został już przez „Białą Gwiazdę” osiągnięty, kibice Wisły nie będą musieli się obawiać słabszego zaangażowania swoich piłkarzy. Przekonywał o tym na przedmeczowej konferencji Artur Skowronek. „Wisła Kraków nigdy nie będzie grać w spacerowym tempie. Nie będziemy kalkulować w Lubinie” – zapowiedział szkoleniowiec klubu z Reymonta. Można się więc ze strony wiślaków spodziewać ofensywnej gry i wielu bramek?

Wisła wygra i powyżej 3.5 gola w meczu – kurs LV BET: 8.00 

W Wiśle ma kto je strzelać. Kibice z pewnością liczą na będącego w dobrej formie Alona Turgemana. Napastnik „Białej Gwiazdy” dobrze zaczął sezon i strzelił debiutancką bramkę na początku swojej przygody w stolicy Małopolski, ale później przytrafiła mu się kontuzja. Po powrocie do zdrowia doszedł jednak do odpowiedniej dyspozycji. To jego bramki dały zwycięstwa z Górnikiem Zabrze i Łódzkim Klubem Sportowym, a także punkt z Koroną Kielce. Ostatnie cztery gole Wisły Kraków to trafienia jej napastnika. Turgeman znajdzie drogę do siatki również w Lubinie?

Wisła Kraków strzeli więcej niż 1.5 gola – kurs LV BET: 2.35

„Chcemy w tym ostatnim tygodniu, w tych dwóch ostatnich meczach, zrobić dobre wrażenie, zarówno piłkarskie, jak i pod względem przygotowania fizycznego” – dodał Skowronek, cytowany przez oficjalną stronę klubu. Do przeskoczenia lubinian potrzeba zwycięstwa, o które powalczą wiślacy już dziś wieczorem.

Wygra Zagłębie Lubin – 2.11
Remis – 3.65
Wygra Wisła Kraków – 3.35

Materiał powstał przy współpracy z serwisem Łączy Nas Pasja.
 
LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV

Pobierz naszą aplikację