Zapowiedź LV BET: Przy Reymonta skończą się dwie serie?

Wisła Kraków będzie chciała po raz pierwszy w tegorocznych zmaganiach zapisać na swoim koncie komplet punktów, zwyciężając tym samym z niepokonanym od sześciu spotkań zespołem. Przedstawiamy kursy na niedzielny mecz z Piastem Gliwice, które przygotował Sponsor klubu - LV BET.

 


  • 03.04.2022r.
  • B. Stańdo
  • B. Ziółkowski

Dosłownie sekundy dzieliły Wiślaków od zwycięstwa w poprzednim domowym spotkaniu, które ostatecznie zakończyło się remisem. Lech zdołał trafić w doliczonym czasie gry na 1:1 i odebrać Wiśle cenne przełamanie, na które czekają kibice Białej Gwiazdy. Czy po meczu z Piastem Gliwice po raz pierwszy w tym roku będą mogli unieść ręce do góry w zwycięskim geście? Niedzielne spotkanie nie będzie łatwe dla wiślaków, bowiem na Reymonta przyjeżdża niepokonany od sześciu kolejek Piast.

Wisła nie przegra (wygrana lub remis, 1X) - kurs LV BET: 1.45

Gliwiczanie wygrali czterokrotnie i dwa razy zremisowali. Imponuje zwłaszcza gra zespołu Waldemara Fornalika w defensywie - we wspomnianych sześciu starciach niedawni mistrzowie Polski stracili zaledwie jedną bramkę, w dodatku z rzutu karnego, kiedy to do siatki trafił napastnik Śląska, Fabian Piasecki. Ostatni raz, kiedy bramkarz Piasta musiał wyciągać piłkę z siatki po bramce z gry, miał miejsce w inauguracyjnej kolejce. Niewykluczone więc, że kluczem do zwycięstwa dla wiślaków będzie jednoczesne zachowanie czystego konta.

Wisła wygra do zera z Piastem - kurs LV BET: 3.80

W ostatnim meczu Piasta z Wisłą padła jedna bramka - na listę strzelców w Gliwicach wpisał się Toril. Spotkanie to pod kątem liczby goli w meczu nie odbiegało znacząco od dotychczasowych meczów gliwiczan, bowiem drużyna Waldemara Fornalika aż 18 razy grała w spotkaniach, które zakończyły się rezultatem „under 2.5 gola”. Więcej takich spotkań ma tylko jeden zespół w całej Ekstraklasie (Warta, 19). W wyjazdowych meczach Piasta pada najmniej bramek w całej lidze (średnia 2.0).


Poniżej 2.5 gola w meczu - kurs LV BET: 1.57

„Presja czasu nieustannie nas obowiązuje, ale uważam, że w ostatnim okresie zrobiliśmy duży krok do przodu. Ufam swoim zawodnikom, wierzę w ich umiejętności i wierzę w wykonywaną przez nas pracę. Drużyna piłkarska składa się z kilkudziesięciu facetów o różnych charakterach, którzy nie muszą się kochać, ale powinien ich jednoczyć jeden cel. My ten cel mamy i widzę tutaj mocny kolektyw” - powiedział Jerzy Brzęczek, cytowany przez oficjalną stronę klubu. Czy pozwoli on sięgnąć po pierwsze zwycięstwo w 2022 roku?

Wygra Wisła Kraków - 2.80

Remis - 3.15

Wygra Piast Gliwice - 2.85

Materiał powstał przy współpracy z serwisem Łączy Nas Pasja

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV