Zapowiedź LV BET: Wysoki kurs na przełamanie

Czy Biała Gwiazda przełamie tegoroczną passę meczów bez zwycięstwa w meczu z Lechią Gdańsk? Przedstawiamy kursy na sobotnie spotkanie, które przygotował sponsor klubu, LV BET.


  • 05.03.2022r.
  • B. Stańdo

Wiślacy w Gdańsku będą chcieli zrehabilitować się za porażkę z Olimpią Grudziądz w Pucharze Polski. Nie będzie to zadanie łatwe, bowiem Lechia u siebie należy do ścisłej ligowej czołówki: w jedenastu domowych meczach przegrała tylko raz, wygrała zaś ośmiokrotnie. Biała Gwiazda na wyjeździe będzie chciała natomiast przerwać serię sześciu meczów bez zwycięstwa.

Obie drużyny strzelą gola - kurs LV BET: 1.70


Wisła Kraków przegrała w Warszawie z Legią 1:2, ale podopiecznym Jerzego Brzęczka udało się przełamać pod jednym kątem - Biała Gwiazda w 2022 roku po raz pierwszy przy Łazienkowskiej pokonała bramkarza rywali. Czy cel minimum, jakim jest strzelenie gola, powtórzy się także w Gdańsku?

Wisła strzeli gola - kurs LV BET: 1.38


W ostatnich ośmiu meczach bezpośrednich obu drużyn padły 22 bramki (średnio 2,75). W tym sezonie w meczach Wisły Kraków częściej pada wynik „over 2.5 gola”, aniżeli „under” (dwanaście razy). Lechia Gdańsk zaś w tym sezonie w swoich spotkaniach ma średnią bramek 2.70. Co ciekawe jednak, w ostatnich 5 meczach biało-zielonych ani razu nie padł wynik „overowy”. Czy tu dojdzie do przełamania?

Powyżej 2.5 gola w meczu - kurs LV BET: 1.82


„Lechia jest nastawiona mocno ofensywnie. Ta drużyna ma teraz bardzo dużo pewności siebie, widać, że gra sprawia jej radość. Spowodowane to jest również wynikami. Kreują sobie sporo sytuacji, stosując widoczny pressing. Jest dużo pozytywnych rzeczy w jej poczynaniach, ale trzeba zaznaczyć, że również przegrywa spotkania ligowe. Na pewno nie jest to drużyna nie do pokonania” - powiedział Jerzy Brzęczek, cytowany przez oficjalną stronę klubu. Czy Białej Gwieździe uda się tę drużynę pokonać, tym samym przełamując się w tegorocznych zmaganiach?

Wygra Lechia Gdańsk - 2.00

Remis - 3.70

Wygra Wisła Kraków - 3.95

Materiał powstał przy współpracy z serwisem Łączy Nas Pasja.


LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Fotogalerie

Wisła Kraków TV