Basha: Nie jestem od strzelania bramek [WIDEO]

• 04 MAR
    10:32

Sadlok: Bardzo liczyliśmy na trzy punkty

Wisła Kraków uległa na własnym boisku Pogoni Szczecin 2:3. Portowcy w pewnym momencie prowadzili już trzema bramkami, ale w końcówce spotkania Vullnet Basha strzelił dwie piękne bramki, jednak to nie wystarczyło do zdobycia chociażby punktu w tym meczu.

• 03 MAR
    21:32

Peszko: Potencjał jest, ale teraz praca i praca

• 03 MAR
    19:46

Pietrzak: Musimy wygrywać w kolejnych meczach

W 24. kolejce Lotto Ekstraklasy Wisła mierzyła się z Pogonią Szczecin. Po niezwykle emocjonującym spotkaniu krakowianie ulegli gościom z Pomorza 2:3.

• 03 MAR
    19:05

Wisła - Pogoń: Statystyki

• 03 MAR
    18:55

Lis: Nasz cel się oddala

Mimo bardzo dobrych ostatnich minut Wiślacy nie zdołali odrobić strat bramkowych i ostatecznie przegrali z drużyną Pogoni Szczecin 2:3. Pełne 90 minut w bramce gospodarzy rozegrał Mateusz Lis. Jak spotkanie ocenia bramkarz Wisły?

• 03 MAR
    18:15

Trenerski dwugłos: Wisła - Pogoń

Wisła Kraków przegrała z Pogonią Szczecin 2:3. Trener Portowców mógł po meczu odetchnąć z ulgą, bowiem piłkarze Białej Gwiazdy byli naprawdę blisko wyrównania.

• 03 MAR
    17:15

Bombardowanie przy R22 - Wisła 2:3 Pogoń

Cóż to była za strzelanina! Pokaz strzałów z dystansu i niesamowitego charakteru. Wisła wprawdzie przegrała z Pogonią Szczecin 2:3, jednak to, co pokazała w końcowych minutach zasługuje na uznanie.

• 03 MAR
    14:30

Wisła - Pogoń: Skład Białej Gwiazdy

• 03 MAR
    11:52

1 na 1: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

W niedzielne popołudnie ekipa Białej Gwiazdy postara się wyrównać rachunki z początku sezonu.

• 03 MAR
    09:33

Wziąć rewanż za jesień

Niedzielne popołudnie po raz kolejny należy do najwyższej klasy rozgrywkowej polskiego futbolu.

• 02 MAR
    10:57

Tak grają Portowcy

W 24. kolejce Lotto Ekstraklasy rozgrywki powrócą na stadion przy ulicy Reymonta, gdzie w sobotnie popołudnie czeka nas starcie Wisły Kraków z Pogonią Szczecin.

• 01 MAR
    14:20

Stolarczyk: Silna ławka rezerwowych jest ważnym elementem

W niedzielę o 15.30 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana drużyna Macieja Stolarczyka, dla którego może być to spotkanie z kategorii szczególnych, podejmie zespół Pogoni Szczecin.

• 28 LUT
    16:07

Szymon Marciniak posędziuje Wiśle i Pogoni

• 28 LUT
    14:54

Pod lupą - Tomas Podstawski

Przed startem 24. kolejką Lotto Ekstraklasy Wisła Kraków zgromadziła o trzy oczka mniej niż jej niedzielny przeciwnik - Pogoń Szczecin. W składzie Portowców występuje Tomás Podstawski, którego tym razem wzięliśmy pod naszą lupę.