Program Cashback

Program Cashback

Dołącz do programu Cashback Wisły Kraków, odbierz Kartę Kibica

Chcesz robić zakupy, za które otrzymasz zwrot części wydatków, a na dodatek wspierać Wisłę Kraków? Teraz jest to możliwe!

Każdy posiadacz karty za robienie zakupów u któregokolwiek z 70 tysięcy partnerów handlowych firmy Cashback World może otrzymać do 5% zwrotu wydanej kwoty w formie Cashback. Ponadto 1% wartości Twoich zakupów zostanie przeznaczone na rozwój funduszu transferowego Wisły Kraków. Udział w programie Cashback Wisły Kraków jest bezpłatny. Koszt wyrobienia karty z funkcją Cashback to 20 zł, z czego 5 zł wraca po przystąpieniu do programu. Ponadto 5% wartości karnetu zostanie zwrócone na Twoje konto Cashback.

Podczas procesu wyrabiania karty najistotniejsze jest dokładne wypełnienie wniosku. Podczas uzupełniania formularza należy zapełnić takie pola, jak:

- imię, nazwisko i numer PESEL

- data urodzenia

- adres e-mail

- numer telefonu komórkowego

- ulica i numer domu

- kod i miejscowość

Oraz zaznaczyć zgody dotyczące przystąpienia do programu Cashback.

Wniosek można wypełnić w Strefie Kibica. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

PIERWSZE KROKI W PROGRAMIE CASHBACK WISŁY KRAKÓW:

1. Po wyrobieniu Karty Kibica w Strefie Kibica przy stadionie dane do logowania otrzymasz w wiadomości SMS lub e-mailu w przeciągu kilku dni. Jeśli nie chcesz czekać zarejestruj się samodzielnie na cashback.wisla.krakow.pl i przypisz nową Kartę Kibica do swojego profilu w zakładce Moje Karty.

2. Przy użyciu otrzymanych danych, zaloguj się na stronie cashback.wisla.krakow.pl.

3. Dodaj numer swojego konta bankowego do profilu w zakładce Moje ustawienia, aby otrzymać Cashback.

4. W zakładce Zakupy wyszukaj Partnera Handlowego, idź do sklepu, przed zapłatą pokaż nową Kartę Kibica Wisły Kraków - ciesz się z otrzymanego zwrotu pieniędzy i wsparcia funduszu transferowego Wisły Kraków.

5. W zakładce Zakupy, wyszukaj Partnera Handlowego online, przejdź do sklepu internetowego bezpośrednio ze strony cashback.wisla.krakow.pl i rób zakupy, jak dotychczas. Zakupy będą widoczne w przeciągu 48 godzin w Twoim profilu.

Wiślaku, nie czekaj, rób zakupy i wspieraj swój ukochany Klub! Teraz możesz dać mu jeszcze więcej: 

Teraz możesz mieć jeszcze większy wpływ na to, ile środków wpłynie na konto Białej Gwiazdy, jednocześnie nie obciążając dodatkowo swojego budżetu. Akcja dedykowana jest wszystkim kibicom, niezależnie od tego, czy posiadają oni Kartę Kibica lub czy są zarejestrowani w Programie Cashback.  

Do tej pory, przystępując do programu Cashback, Klub otrzymywał do 1% wydanej przez Ciebie kwoty, a do Twojego portfela wracało od 1% do 5% w zależności od sklepu, w którym dokonano zakupu. 

Zakładając, że w ciągu miesiąca na zakup artykułów potrzebnych do funkcjonowania gospodarstwa domowego wydasz 1000 zł u Partnerów Handlowych Programu Cashback, zaoszczędzisz miesięcznie 50 zł (przyjmując, że w tym wypadku Cashback wynosi 5%). Z kolei na konto Klubu zostanie przekazane 10 zł, czyli 1% całej kwoty.

ZOBACZ WSZYSTKIE SKLEPY PARTNERSKIE

W jaki sposób dzięki dołączeniu przez Cashback World do akcji #ReymonTTa22 może to wyglądać dzisiaj?

 
Robiąc zakupy u jednego z Partnerów Handlowych Programu Cashback i wydając miesięcznie 1000 zł, przekazujesz Wiśle Kraków do 5% swojego Cashbacku, a oprócz tego Klub niezmiennie dostaje dodatkowo do 1%, co razem daje maksymalnie do 6% kwoty, czyli 60 zł. Jeśli na dołączenie do programu i przekazanie swojego Cashbacku zdecyduje się 1000 osób, uzbieramy aż 60 000 zł! 
 
To jednak nie wszystko! Za każdą transakcję zarejestrowaną w Programie Cashback Wisły Kraków o wartości min. 50 zł, Cashback przekaże na konto Klubu dodatkowo 1 zł! Wydając 1000 zł w ciągu miesiąca i zakładając, że każda transakcja opiewać będzie na 50 zł, to Biała Gwiazda zyskać może na tym 20 zł.         
 
Wystarczy, że zarejestrujesz się w Programie Cashback i przekierujesz zebrane środki na Klub. Zakupy możesz robić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online oraz przy użyciu aplikacji Cashback oraz eVoucherów. 
 
 
 
 
W prosty sposób możesz wesprzeć z nami akcję ReymonTTa22!

 

A jak Cashback World wspiera Wisłę w projekcie?
 
Przez cały okres trwania akcji, za każdą Twoją transakcję zarejestrowaną w Programie Cashback Wisły Kraków o wartości min. 50 zł, Klub otrzyma dodatkowo 1 zł! W myśl zasady „Grosz do grosza…”, przy prostej kalkulacji, że takich transakcji dokonasz w miesiącu 20, kwota, która zostanie przekazana Wiśle będzie wynosić 20 zł. Przy 1000 osobach, taki projekt przyniesie dodatkowe 20 000 zł! 
 
Więcej informacji o tym, w jaki sposób poprzez swoje zakupy możesz pomóc, znajdziesz TUTAJ.
 
Jeśli jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz swoją działalność gospodarczą lub spółkę, możesz dołączyć do programu lojalnościowego i wstąpić w szeregi Partnerów Handlowych Cashback World. Przyłączenie się do grona Partnerów Handlowych jest bezpłatne, a więc nie dość, że nic Cię to nie kosztuje, to dzięki Tobie, Wisła otrzyma od Cashback World dodatkowe 100 zł.
 
Dowiedz się więcej o rekomendowaniu przedsiębiorców do Programu - TUTAJ.
 
Ponadto, na stadionie uruchomiony zostanie punkt sprzedaży, w którym będziesz mógł kupić bon do ulubionego sklepu! Więcej informacji na temat możliwości zakupu bonów wkrótce!
 
Aby dowiedzieć się więcej na temat Projektu, odwiedź stronę Cashback World!
 
Znajdziesz tam również listę Partnerów Handlowych Programu Cashback!
 
Dołącz do Programu Cashback Wisły Kraków, przekaż swój Cashback na konto klubu i wesprzyj Białą Gwiazdę. Nic Cię to nie kosztuje, a więc nie zwlekaj!
 
 
 
 

Pobierz naszą aplikację

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 • '27
 • '28
 • '49
 • '50
 • '78
 • '99
 • '01
 • '03
 • '04
 • '05
 • '08
 • '09
 • '11
 • '26
 • '67
 • '02
 • '03
 • '01